2022’nin en çok beklenen PC oyunları PLITCH ile buluşuyor. Peki, onları PLITCH ile nasıl fethedebilirsiniz?

Son yıllarda birçok geliştirici ve yayıncı oyunlarını defalarca erteledi. 2022’de, bir aksilik olmazsa, uzun zamandır beklenen birçok oyun nihayet günışığına çıkacak. Tek oyunculu PC oyunları için profesyonel eğitim yazılımı sağlayan PLITCH ekibi de bunu sabırsızlıkla bekliyor ve hatta bu yıl en çok beklenen beş tanesinin oyun deneyimini hile kodları kullanarak bireysel olarak nasıl ayarlanabileceği konusunda bazı fikirleri de var. Bu sayede oyuncular oyunlardan daha fazlasını elde edebilir, becerilerini geliştirirken zaman kazanabilir.

Dying Light 2: Stay Human

Oyunun en önemli unsuru hızlı hareket etmektir. Geceleri sokaklar Zombiler sarıyor. Bu durumda ilerlemek için en güvenli yol çatılardan ilerlemektir, fakat bu da dayanıklılığınızı çabuk tüketir. Planlanan hile kodları size daha az yorucu parkur koşuları sağlayan sonsuz dayanıklılığa izin verir. Bu sayede oyuncuların hayal kırıklığına uğramasını önler.

Total War: Warhammer 3

Strateji oyun serisi Total War: Warhammer’ın üçüncü bölümü 17 Şubat’ta çıkacak.
Oyun kitlesel savaşlarda harita üzerinde belirli noktaları ele geçirmek, düşman dalgalarına karşı korunmak ve ilerlemekle ilgilidir.Bu noktaları tutmak ve rakipleri ortadan kaldırmak, oyunculara seçtikleri ırka bağlı olarak belirli kaynakları getirir ve bunlar da barikatlar kurmak veya yeni birimler çağırmak için kullanılır. . PLITCH hile kodları sabit bir kaynak akışı sağlar, hatta sonsuz sayıda birim alıp onları yenilmez yapacak kadar ileri de götürür.

Dark Souls goes Open World: Elden Ring

RPG hayranları 2019’da Dark Souls ve Sekiro gibi popüler oyunların halefi olarak gösterilen Elder Ring duyurulduğunda çok sevindi. Nihayet, uzun bir bekleyişin ardında oyun 25 Şubat’ta yayınlanacak. Elden Ring’de oyuncular karmaşık savaş sistemlerine ve özellikle zorlu rakiplere uyum sağlamak zorunda kalacaklar. PLITCH, “KAYBETTİN” ekranından mümkün olduğunca kaçındırmak ve rakiplere direnmek için maksimum sağlık ile dayanıklılığı kalıcı olarak artırabileceğiniz bir hile planlıyor.

PLITCH Nedir?

Plıtch bir all-in-one Trainer yazılımıdır. 42.300 Hileyi 3.200 oyun için kullanabilmeye olanak sağlar.
NOT: Plitch online oyunlarda hile yapılmasını değil, tamamen çevrimdışı tek oyunculu oyunlarda hile yapılmasına olanak tanır.

BASIN BULTENİ

Önceki içerikFIFA 2022 TOTW 22 Haftanın Takımı Yayınlandı!
Sonraki içerikElden Ring’in İnceleme Puanları Yayınlandı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin