Masaüstü client uygulaması ve websitesinde toplamda 3000’den fazla oyun bulunduran MegaDev’e ait PLITCH artık Türkçe dil desteği veriyor.

MegaDev GmbH şirketi, Tek-Oyunculu (Hikaye-Modu) PC-Video oyunlarını kişiselleştirmek için inivasyonlu PLITCH yazılımını Türk oyuncularıyla tanıştırıyor. Kendi sitesi için hedeflediği çok dilli hizmeti arasına Türkçe dil seçeneğinide katmış bulunuyor.

PLITCH-Masaüstü-Client, Companion-App ve Web Sitesini tamamen Türkçe yaparak Türk oyuncularına hizmet vermek için güncellendi. Bunun ile birlikte yaklaşık 3000 adetten fazla oyun açıklaması ve bilgileri Türkçe olarak sunulmaya başlandı.

MegaDev Genel Müdürü Açıklama Yaptı

Markus Schaal: Sadece 3000’den fazla Trainer yazılımını her oyun için güncel tutabilmek, bizim gerçekten usta olduğumuzu gösteriyor. Bunuda bir kaç dil ile birlikte bizimle beraber her gün büyüyen kitlemiz için gerçekleştiriyoruz. Bu tür gelişmeleri duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İngilizce, Almanca ve Türkçe desteğini vererek sadece bununla kalmayacağız. Daha devam eden uluslararası çoklu dil hizmeti hedefimizin başlangıcı olarak kabul ediyoruz.”

PLITCH hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve 3000’den fazla oyuna erişmek için: PLITCH.com

Önceki içerikFIFA Online 4 Resmen Erişime Açıldı!
Sonraki içerikIntel Monster Reloaded CS:GO Güz Dönemi Elemeleri Başlıyor
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin