Intel ve Monster ana sponsorluğunda düzenlenen 120.000 TL ödül havuzlu Intel Monster Reloaded CS:GO Güz Dönemi elemeleri başlıyor. Güz Dönemi elemelerinde Finale çıkan takımlar ödül kazanmanın yanında, Unleash the Monster CS:GO ligine katılmaya hak kazanacaklar.

CS:GO Güz Dönemi Eleme Tarihleri

1. Açık Eleme
Son kayıt: 3 Eylül 23.59
Maçlar: 4-5 Eylül

2. Açık Eleme
Son kayıt: 10 Eylül 23.59
Maçlar: 11-12 Eylül

3. Açık Eleme
Son kayıt: 17 Eylül 23.59
Maçlar: 18-19 Eylül

Intel Monster Reloaded CS:GO Turnuva Formatı

CS:GO Güz Dönemi elemelerinin her birinden 4’er takım Güz Finallerine katılmaya hak kazanacak. Güz finallerinde toplamda 12 takım 6’şarlı 2 gruba bölünecek ve maçlar Round-Robin formatında oynanacak. 6’şarlı her iki gruptan da 2 takım güz dönemi finallerine katılmaya hak kazanacak ve Güz Final’lerinde Finale çıkan 2 takım, Unleash the Monster CS:GO ligine katılacak.

Intel Monster Reloaded turnuvası hız kesmeden nefes kesici mücadeleler sunmaya devam ediyor. Ülkemizin önde gelen CS:GO takımları ve profesyonel olma yolunda ilerleyen CS:GO takımları katılacağı bu turnuvalar ile hem ödül kazanma şansını elde ederken, hem de apayrı bir turnuva deneyimi elde ediyorlar. Sizde yukarıda belirttiğimiz linklerden bu heyecanlı turnuvalar katılarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Güz Dönemi Finalleri

CS:GO Güz Dönemi Finalleri 2-3 Ekim‘de Monster Notebook’un Twitch hesabından canlı olarak yayımlanacak. Turnuvaya katılamayanlar canlı yayınlar ile bu heyecana ortak olabilir.

Önceki içerikPLITCH Artık Türkçe Dil Desteği Veriyor
Sonraki içerikLixa Esports VALORANT Arenasına Giriş Yaptı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin