Salı akşamı ve sen zaten yorgunsun. Arkanda koca bir iş günü var, bir tur oyun atsam da ve belki de soğuk bir içecekle evinde rahatlamaktan başka bir şey istemiyorsun. Sorun şu ki, oyundaki görevlerde takılmaya vaktin yok ve hızlıca ilerlemek istiyorsun. Birkaç yıl önce saatlerce oyunlar oynuyordun, ama şimdi vaktin kalmıyor. Oyun oynamak sevdiğin bir hobi olabilir, ancak artık hayatında buna yer yok. Yani, PLITCH’ten önce durum böyleydi.

PLITCH’deki desteklenen her oyunu tercihlerine göre ayarlayabileceğin görülmemiş bir yazılımdır. Elden Ring‘de sınırsız mühimmat, sınırsız FP ve can, Dying Light 2 ve Cyberpunk 2077‘de Godemode, Total War: Warhammer III – PLITCH sayesinde bankaya para eklemek her şeyi mümkün olacaktır. 3294 oyun ve 43.000 kişiselleştirme seçeneğinden oluşan kütüphane, senin değerli zamanını en iyi şekilde değerlendirmeye ve sevdiğin oyunların keyfini yeniden çıkarmaya olanak tanıyacaktır.

PLITCH’de bugün ücretsiz denemeye ve premium olmakla bulunan yaklaşık %10’unu kullanma hakkına sahip olacaksın. PLITCH’in oyun keyfini nasıl iyileştirebileceğini ücretsiz olarak dene ve daha sonra kendi kararınla premiuma geç. Abone olduktan sonra, aboneliğin aktif olduğu sürece eklenecek tüm güncellemeler ve yeni oyun kodlarına erişebilecek, elbette herhangi bir ekstra ücret ödemene gerek kalmayacaktır.

ROL YAPMA OYUNLARI

  • Uzak Doğu rol yapma oyunları çoğunlukla çizgi roman tarzında sunulurken, batının rol yapma oyunları çok daha yetişkinler için ve daha canlı sunulmaktadır.
ELDEN RING Cheats: Add Runes, Godmode, Unlimited FP, Easy Kills, ... | Trainer by PLITCH

RTS-OYUNLAR

  • Gerçek-Zamanlı-Strateji-Video oyunların türü, en popüler türlerden biridir.
AGE OF EMPIRES IV Cheats: Add Resources, Instant Build, Fast Recruit, ... | Trainer by PLITCH

SHOOTER-OYUNLAR

  • Shooter Video oyununda, Gerçek-Zamanlı bir Strateji-Video oyunundan farklı olarak, yapmanız gereken tek şey, birkaç farklı silahlar ile rakiplerinizi yok etmektir.
CYBERPUNK 2077 Cheats: Add Money, No Reload, Unlimited Items, Godmode, ... | Trainer by PLITCH

MACERA-OYUNLAR

  • Çok fazla olmayan Macera-Video oyunları neredeyse her zaman tek oyunculu oyunlardır ve oyuna bağlı olarak bir aksiyon macerasına veya bir rol yapma oyununa geçişi olması mümkündür.
LITTLE NIGHTMARES II Cheats: Set Movement-Speed, Change Position, ... | Trainer by PLITCH

SİMÜLASYON

  • Simülasyon-Video oyunları her zaman bir yarış pilotu, profesyonel futbolcu, doktor veya çiftçi olmayı hayal etmiş ancak bu hayali asla gerçekleştirmemiş oyuncular için uygundur. Bir simülasyon yardımıyla, en azından kısmen böyle bir kariyerin nasıl hissettirdiğini öğrenebilirler.
FIFA 22 Cheats: Mega Budget, Add Goal, Remove Goal, ... | Trainer by PLITCH

PLITCH’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Önceki içerikVALORANT 4.07 Yama Notları ve Yeni Silah Kaplaması Duyuruldu
Sonraki içerikFIFA 2022 FUT Captains Team 1 Kadrosu Yayınlandı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin