Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası Razer, Raze Blade 15’in OLED QHD 240Hz ekrana sahip yepyeni bir modelinin yakında satışa sunulacağını duyurdu. Bu daha önce hiç görülmemiş panel, günümüzde başka hiçbir dizüstü bilgisayarın ulaşamadığı e-spor seviyesindeki hızlarda daha parlak, daha canlı renklere hayat veriyor.

12. Nesil İşlemci

12. nesil Intel Core i9-12900H işlemci ve NVIDIA RTX 3070 Ti dizüstü bilgisayar grafik kartıyla eşleştirilen yeni Blade 15, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular için kolay bir seçimdir. Hem ağır iş yükü gerektiren içerik uygulamalarına sahip, hem de oyun konusunda güçlü bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılar için, her iki alanın da patronu artık daha güçlü.

1Ms Panel Desteği

Panelin ultra 1ms tepki süresi sayesinde hem oyunlarda hem de video içeriğinde kesintisiz hareketlere sahip olan kullanıcılar böylece renk doğruluğu veya hız arasında seçim yapmak zorunda kalmaz. Eşsiz yeni OLED ekran, tipik 400 nit parlaklığa ulaşarak;

fotoğraf ve video düzenleme, film izleme veya AAA oyun oynama gibi çeşitli işlevler için mükemmel olan net, temiz bir görüntü için %100’e kadar DCI-P3 renkleri içerecek.

Blade 15’in yeni modeli, ek alan için bir M.2 yuvasıyla birlikte 32 GB DDR5 RAM ve 1TB SSD gibi birinci sınıf depolama çözümleriyle doludur. Blade ailesinin geri kalanı gibi, aynı zamanda denenmiş ve gerçek CNC ile işlenmiş alüminyum kasa, lazerle kesilmiş hoparlör ızgaraları ve Thunderbolt 4, USB-C, USB-A, tam boyutlu SD kart okuyucu ve bir adet HDMI bağlantı noktası yapılandırmalarına kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılacak.

Blade 15’in yaklaşan OLED modeli hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Blade 15 2022’nin 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek. Fiyatı ise 3,499.99$ olacak şekilde belirlendi.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin