PlayStation 5’in Beyaz renk olmasını avantaj edinen oyun severler konsollarını boyamaya başladılar. Yaptıkları tasarımları sosyal medyada paylaşıp yoğun ilgi gören oyun severler diğer PlayStation 5 sahiplerini de etkilediler.

Teknoloji devi Sony , PlayStation 5’in tasarımda şık, sade ve benzersiz bir yaklaşım sergiledi. PS3 ve PS4’ün tasarımından tamamen ayrılan konsol, bir kısım tarafından beğenilirken kimileri tarafından beğenilmedi. İşte o beğenilmeyen oyunculardan bazıları PlayStation 5’i boyayarak kendilerine has özel tasarımlarını oluşturuyorlar.

PlayStation 5’in kolay sökülebilen dış panelleri sayesinde beyaz rengi sevmeyen ya da kendi özel tasarımlarını yapmak isteyen oyuncular, konsolun panellerini kolayca sökerek kendi dış kaplamalarını yapabilir veya doğrudan SSD yükseltmesi yapabilir.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Bu oyunsever konsolunu mavinin güzel bir tonuna boyamış. Görüşüne bakılırsa gayet şık durduğu söylenebilir. Paylaşımlardan sonra pek çok oyunsever, PlayStation 5’ini boyamaya başlayacak gibi görünüyor.

Önceki içerikLuger, 100 Thieves Takımına Transfer Oldu
Sonraki içerikCS:GO Oyuncusu Krimz Vac Ban Yedi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin