Herhangi bir yaralanma ve üretimde bir aksama yok.

Reddit ve Twitter’da bildirildiği üzere 5 Kasım’da MSI’ın Çin’deki fabrikalarından birinde yangın çıktığı anlaşılıyor. Bu fabrika Bao’an’da bulunuyor, ancak neyse ki durum MSI’a göre kontrol altında görünüyor.

MSI’ın yanan üretim merkezi

MSI, Guru3D‘ye aşağıdaki bildirimi yayınladı:

MSI’ın Shenzhen’deki Baoan fabrikasında 5 Kasım öğleden sonra bir yangın kazası meydana geldi. Şirket acil müdahale önlemleri başlattı ve bununla hızlı bir şekilde ilgilenmesi için itfaiyeyi bilgilendirdi. Yaralanma olmadı ve üretim hattı etkilenmedi. Fabrika gelecekte personelin terfi ve eğitimini güçlendirecek. Şu anda tüm birimler normal şekilde çalışıyor. İlginiz için teşekkür ederim.

Bu açıklamaya göre, olayın önemli bir sonucu yok gibi görünüyor. Bildirilen herhangi bir yaralanma veya ölüm yok, üretim hattı etkilenmemiş, Ancak bu bilgiler hiç bir haber kaynağı tarafından doğrulanmamış olarak görünüyor.

Söz konusu tesisin, MSI’ın çeşitli cihazlar için PCB ürettiği bir lokasyon olduğu söyleniyor.

Bu olay, şirketin binalarından birinden düşen MSI CEO’su Charles Chiang’ın üzücü vefatından sadece aylar sonra gerçekleşti. Maalesef MSI markası bu tarz talihsizlikleri bu aralar biraz sık yaşamakta. Bildiğiniz üzere marka imaj değişikliğine de gitti. Umarız markanın temsilcileri ve çalışanları ile alakalı daha kötü haberler almayız. Her zaman belirttiğim gibi her marka bizim için bir rekabet faktörüdür ve rekabet biz kullanıcılar için iyidir.

Şu an bilinen bütün detayların bunlar. Başka hiç bir veri maalesef basına sızmış değil. Can kaybı olmaması ve üretim bandında herhangi bir kötü gidişat olmaması bizi sevindiren haberler. Konu ile alakalı güncellemeleri sizler ile paylaşıyor olacağız.

Haber kaynağına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlginizi çekebilir; Yeni Nesil Ekran Kartları Karşılaştırmaları.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin