MSI yaptığı sanal zirve ile 3 farklı alana yönelik toplamda 9 yeni notebook modeli ve tamamen değiştirilmiş modern ve minimalist logolarını tanıttı. Tanıtılan yeni diz üstü bilgisayarların içerisinde alanının ilklerinden biri olarak Intel’in Evo platformunu taşıyan bir model de var Prestige 14 Evo, bu platform kullanıcılara çok daha iyi verimlilik ve taşınabilirlik vaadediyor.
Bir diğer öne çıkan notebook ise Stealth 15M, diğer 9 modelden ayrı olarak tanıtılan bu notebook 15 inç ekrana sahip ve dünyanın en ince oyuncu diz üstü bilgisayarı.

MSI’ın Yeni Logosu

MSI tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımla birlikte MSI’ın yeni yüzü ortaya çıktı. Son zamanlarda neredeyse tüm markaların tercih ettiği “modern, sade ve minimalistik” logolar trendine MSI’da katılmış oldu.

Summit Serisi İş Notebookları

İş bilgisayarları kısmında tanıtılan yeni seri “MSI Summit”, minimalist ve modern tasarımı ile iş insanlarına yakışır bir diz üstü bilgisayar. Bu seride güvenlik için her türlü önlem alınmış durumda, TPM 2.0 modülü, yüz tanıma için kullanılabilen kızılötesi kamera, parmak izi okuyucusu gibi özellikleri bulunuyor. 4 farklı seçenekle gelen Summit serisinin en üst modeli ise Summit E15 bu modelde 11. Nesil Intel i7 işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX1650Ti ekran kartı, 15.6 inç 4k UHD ekran gibi premium donanımlar mevcut.

Dünyanın En İnce Oyuncu Notebook’u

Tanıtım sırasından gözlerden kaçmayan bir başka model Stealth 15M, ince, keskin ve tarz. Dünyanın en ince 15 inç oyuncu notebook’u olma iddiası taşıyan bu modelde donanım konusunda beklentileri karşılıyor. Ayrıca önceki nesile göre 1.5 kat daha hızlı veri transferine olanak sağlayan gelişmiş PCIe Gen 4 ve Thunderbolt 4 desteğine sahip bir kaç notebooklardan biri. Stealth 15M modeli 11. Nesil i7 işlemci ve GeForce RTX™ 2060/GTX 1660 Ti seçenekleri ile geliyor. Tamamen alüminyum kaplama ile üretilen bu model yalnızca 15.95mm kalınlığa ve 1.78kg ağırlığa sahip olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin