Efsane oyun serisi Mafia’nın yeni oyunu olan Mafia 4’ün fragmanı yayınlandı.

Mafia serisinin yayımcısı 2K Games ve Hangar 13 bugün Mafia Trilogy’i ile oyun evrenini sarsıntıya uğrattı. Mafia serisinin kurucusu 2K Games bugün yaptığı açıklama ile Mafia Trilogy  paketini resmi olarak duyurdu. Ufak bir videosu yayınlanan bu sürümde en önemli şeylerden biri ise Mafia serisinin bütün oyunlarını ele alacak olması.

Mafia: Trilogy, Sadece Remastered Değil

Oyun tarihinin Godfatherı olarak bilinen Mafia serisi bu pakette görüntü kalitesi ve bir çok yenilik ile karşımıza çıkıyor. Yenilik demişken oyun oynanış tarzındaki orijinalliğini yine bozmamış üstelik müziğine sadık kalarak daha iyi hale getirilmiş. Buda bence gerçek Mafia serisinin hayranları için oldukça iyi bir karar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelen görüntü kalitesindeki artış Mafia Trilogy için inanılmaz sonuçlar doğurabilir. Tabi ki de biz Mafia serisi fanları olarak bu değişiklikleri bir hayli heyecanla bekliyoruz.

Genişletilmiş Hikaye ile Bambaşka bir Oyun

Aile bağlarından tutun dostluklarımıza kadar bu oyunda gerçekten her şey tam anlamıyla efsane bunu hepimiz biliyoruz. Şimdi de bunun üzerine hikaye zenginliğinin arttırılması oynanış olarak oyuncuları daha da içine çekecektir. Oyunu daha önce hiç oynamamış veya hikayesini merak eden takipçilerimiz için serinin Mafia II’nin özetini sizlere kısa bir şekilde aktarmak istiyorum. 

Mafia II

Mafia II Trailer - E3 2010

Göz kamaştıran HD kalitesi ile düzenlenmiş  bu oyunda organize suçun Altın döneminde bir gangsterin hayatını yaşıyoruz. Savaş kahramanı Vito Scaletta olarak süregelen bu hikayede babamızın borçlarını ödeme çabasıyla mafyaya bulaşıyoruz. Arkadaşımız Joe ile birlikte Vito (ana karakter) kendimizi ispatlamak için sürekli çalışıp daha büyük ödül ve statü sonuçları için çabalıyoruz ve tabi ki işin içinde mafya olunca ne sonuçlar oluyor bir düşünün derim.

Peki Ne Zaman ve Hangi Platform

PlayStation 4, Xbox One ve PC için resmi olarak çıkış tarihi maalesef tam olarak belli olmasa da 19 Mayıs’ta yapılacak tanıtım öncesi ekran görüntüleri, çıkış tarihi ve detaylar Microsoft Store üzerinden bizlere sunulacak. 

İşte Mafia Trilogy’nin Fragmanı:

Mafia: Trilogy - Official Teaser

 

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin