2K Games, sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderi ile serinin severlerini heyecanlandırdı. Serinin Twitter hesabında yaklaşık iki yılın ardından paylaşım yapıldı.

Mafia serisi için yeni bir duyuru yolda olabilir

Mafia 2 ve Mafia 3 Definitive Edition sürümlerinin dedikodusu dönerken oyunun resmi sosyal medya hesaplarından tek kelimelik kısa bir gönderi paylaşıldı. Paylaşımda sadece “Family” yani “Aile” yazan bu mesaj serinin hayranlarının da beklentilerini artırmış oldu. Bu paylaşım yeni gelişmelerin de habercisi olabilir.

Oyun derecelendirme sitelerine girmişti

Yakın zamanda serinin en sevilen oyunlarından Mafia 2 için çeşitli sitelerde listelemeler yapılmış ve Mafia 2: Definitive Edition, oyun derecelendirme sitelerine girilmişti. Çokca dedikodusu dönen yapımla ilgili herhangi bir resmi bir açıklama yapılmamıştı. Son gönderinin ardından 2 yıl geçtikten sonra paylaşılan bu gönderiyle, oyunun daha iyi görsellere sahip olması beklenen sürümü için beklenti oluşmaya başladı. Bazı kaynaklar ise sadece 2. oyunun değil, Mafia 2 ve 3’ün remake yapımlarının yer aldığı bir sürümün karşımıza çıkabileceğini belirtiyor. Kim bilir belki de Mafia 4 yolda. Bakalım zaman ne gösterecek.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin