Steam’in her yıl oyuncuların alışveriş çılgınlıkları için düzenlediği ‘ Steam Yaz İndirimi ‘ tarihleri belli oldu!

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Neredeyse bütün işletim sistemleri üzerinde kullanılan bu platform, senenin belli dönemleri içerisinde oyuncular için indirim günleri belirlemekte.

Fakat her yıl kafalarda ‘acaba indirim gelecek mi?’ gibisinden sorular  bulunmakta. Valve bunu baz alarak Steam’in indirimlerini yaklaşık 2 ay önceden oyuncular ile paylaşmakta.  Twitter da rastgele dolaşan tarihlerde bu durumu doğruluyor.

Steam Yaz İndirimi Haziran’da Başlayacak

Steam 2020 yaz indirimleri Çinli bir kaç yapımcı tarafından, Haziran ve Temmuz ayını kapsayacağını belirten durumlar paylaşmışlardı.  Steam çalışanlarından olan Pavel Djundik tarafından gelen açıklamaya göre öngörülen tarihler doğrulandı. Steam yaz indirimleri 25 Haziran’da başlayıp 9 Temmuza  kadar sürecek. Yılın en büyük indirim çılgınlığı olarak belirtilen Steam Yaz İndirimleri  için Cüzdanlarınızı hazırlamayı unutmayın.

En sevdiğiniz oyunları almanız için bulunmaz hint  kumaşı gibi bir fırsat olabilir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin