Mafia: Definitive Edition, Mafia oyuncuları ve nostalji severlerin üzüleceği bir haberin konusu oldu. Büyük bir heyecanla beklenen Definitive Edition’un çıkış tarihi Covid-19 nedeniyle ertelendi.  Definitive Edition’un çıkış tarihi 28 Ağustos’tan 25 Eylül’e kaydırdıklarını açıkladılar.

Mafia’nın ilk oyunu 2003 yılında çıkarken, oyunun yapımcıları seriyi, 2010 senesine kadar yeni oyunlarla birlikte geliştirmişti. Hangar 13’ün geliştirdiği Mafia III, kötü yorumlara maruz kalmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise Mafia Definitive Edition’ları duyurduklarında birçok insan ise tedirgin bir şekilde bekledi. Mafia II ve Mafia III oyununu tamamen en baştan görselliği biraz daha düzeltildikten sonra ve optimize edildikten sonra bizlere sunulacaktı.

Bu iki oyun kısa bir zamanda çıkışını gerçekleştirdi. Sonuç ise pek iç açıcı değildi. Mafia III oyununda pek bir değişiklik yoktu. Mafia II`de ise oynanabilen oyunu bozmuşlar diyebiliriz. Bu yaşananlar ise Mafia severleri hem üzdü hemde sinirlendirmiş durumda. Oyunun yapımcıları ise 22 Temmuz`da Mafia: Definite Edition ile ilgili oynanış videosunu yayınlayacaklar. Umarız ki oyundaki hatalarla bir daha karşı karşıya kalmayız.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin