Bazı hayranlar ve profesyonel film yapımcıları tarafından Cyberpunk 2077 evreninde kısa bir film çalışması yapılmakta. Phoenix Programı ile isimlendirilen yapım, daha önceden Star Wars projesi Darth Maul: Apprentice’in içerisindeki yapımcılar ve Johnny Silverhand rolünde Maul_Cosplay bulunduruyor.

Kısa Fragman Oyun Yapımcısı Tarafından Övgüyle Karşılandı

Cyberpunk 2077 için yapılan hayran filmi Phoenix program için kısa bir fragman paylaşıldı. Fragman, filme karşı olan beklentiyi de yükseltmiş durumda. Farklı projelerde gördüğümüz Cosplaylerin de yer aldığı bu filmin ilk fragmanı sizi de şaşırtabilecek düzeyde. Ayrıca Cyberpunk tarafından da film ekibine de övgü dolu sözler paylaşıldı.

Filmi T7 productions üstleniyor

T7 productions tarafından yapılmakta olan film bazı tanıdık yüzleri de bünyesinde bulunduruyor. Bunlardan en kritik isim tabiki Johnny Silverhand rolüne bürünen Maul Cosplay. Daha önce Witcher serisi için sık sık Rivialı Geralt rolüne de bürünen Maul Cosplay, Cyberpunk 2077 için CD Projekt Red ekibiyle de çalışma içerisine girmişti. Fragmanın içerisindeki dövüş ve çatışma sahnelerine bakılırsa iyi bir iş başardığını söylemek yanlış olmaz.

Filmin yönetmenliğini ise Vi-Dan Tran yapıyor. Geçmişte birçok Jackie Chan filminde kareografi ve dublör takımında da yer almıştı. Filmin genel atmosferine ve kullanılan efektlerle beraber yapımın eğer kurgu ve hikayesi de iyi olursa ortaya şahane bir hayran filmi çıkacağı şüphesiz gibi duruyor.

Cyberpunk 2077 Fan Film: Phoenix Program - Official Teaser (2020)

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin