Bizimle bağlantı kur

CS: GO

LOG Esports ve Turkey5 Elendi

ECS S8 Avrupa Açık Elemesi’nde ilk gün tamamlandı. İlk günün sonucunda LOG Esports ve Turkey5 maalesef ki elemeye veda etti.

ECS S8 Avrupa açık elemesi #1 turnuvası 12-15 Ağustos tarihleri arasında online olarak düzenleniyor. Çeyrek final ve yarı final maçlarında kazananlar bo3 üzerinden belli olacak ve finale çıkan 2 takım Challenger Cup’a katılmaya hak kazanacak.

Turnuvada 200’den fazla takım mücadele ederken, Türkiye’yi LOG Esports ile Turkey5 takımları temsil ediyor.  Turkey5, ilk turda 1bull takımını 16-14 yenerek bir üst tura çıkmayı başardı. İkinci turda GucciSd takımına 16-6 kaybeden Turkey5, bu yenilgi ile elemeye erken aşamada veda etti.

Diğer Türk temsilcimiz LOG Esports, sırasıyla team_Gaelic ve WATx takımlarını yenmeyi başaran temsilcimiz, 3. karşılaşmasında suxen ile karşı karşıya geldi. Temsilcimiz bu karşılaşmadan boynu bükük ayrıldı ve elemeye veda etti. Öte yandan MAJ3R’in oynadığı Fransız LDLC takımı son 64’e kalmayı başardı.

ECS S8 Avrupa için 3 açık eleme daha yapılacak. Umut ediyoruz ki Türk takımlarımız bu 3 elemeden başarılı sonuçlar ile döner.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO