Space Soldiers’ın oyuncularını kadrosunda bulunduran Turkey5’ın Demise organizasyonuna katıldığı açıklandı.

Bir süredir organizasyon aradığı bilinen Turkey5 sonunda kendisine yeni bir yuva buldu. Turkey5’ın koçu hardstyle, geçtiğimiz hafta bir twit atmış ve insanlar heyecanlanmıştı. Bu paylaşımı ya organizasyon ya da oyuncu olarak yorumlayan taraftarlar için güzel haber bugün geldi.

Demise organizasyonu Turkey5 takımını organizasyonlarına kattıklarını açıkladı. Bu gelişme ile umut ediyoruz ki CS:GO oyuncularımız daha iyi koşullarda oyunu oynamaya devam eder ve bizi uluslararası alanda başarıyla temsil eder.

Turkey5’ın açıklaması

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haziran ayında Turkey5 ismi ile yeniden yapılanma sürecimizi başlatmıştık ve bir yuva bulana kadar bu isimle mücadele edeceğimizi duyurmuştuk. Bugün bir yuva bulduğumuzu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
Bugün itibari ile İngiltere merkezli Demise organizasyonuna katılmış bulunmaktayız artık mücadelemize bu organizasyonun çatısı altında devam edeceğiz.

Bu süreçte desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz 

As you know, we have started to restructure our team in June with the name Turkey5, until we find a new home.
Today, we are happy to announce that we have found our new home. We are proud to have joined the UK based esports organization Demise. 

Thanks for all the support during this period.

Önceki içerikStarLadder Berlin Major 2019: Efsaneler Aşaması Başlıyor
Sonraki içerikmini, Demise Takımına Transfer Olabilir

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin