Hyper Scape, Ubisoft’un zaten çok kalabalık olan Battle Royale türünde kendine bir yer bulma girişimi olarak nitelendiriliyor. Hyper Scape, bu tür içinde kendi yerini belirleyip, kendini sağlama alabilecek mi ? Yoksa yeni oyuncularla kazanmakta güçlük çekip, başarısız oyunlar kervanına katılacak mı ?

Ubisoft’un Hyper Scape’i, Riot Games ile VALORANT’ını tanıtmak için yaptığı yolu izledi ve beta sürümünü Twitch yayınları üzerinden oyunculara sundu. Şanslı olan izleyiciler, yayınları izleyerek oyunu elde edebilirler.

Hyper Scape’in oynanış bakımıyla kendine en yakın rakibi Apex Legends olarak görünüyor. Oyundaki odağın çoğu, diğer Battle Royale oyunlarına kıyasla son derece hızlı ve refleks gerektiren hareketlere verilmiş durumda.

Oyuncular ayrıca; ışınlanmadan, zemine çarpmaya ve düşmanlara hasar vermeye kadar çeşitli hareketleri ekleyen yetenekleri kullanabilecekler. Hyper Scape, genel hatlarıyla hayatta kalmak yerine öldürmeye daha çok odaklanıyor.

Oyun için tepkiler şu anda çoğunlukla olumlu oldu, ancak oyun tamamen çıktığında Hyper Scape’in Warzone ve Fortnite gibi isimlerle rekabet edip edemeyeceğini göreceğiz. Şimdilik Twitch’teki görüntüleme söz konusu olduğunda oyun sıralamasında o kadar da yüksek değil, ancak bunun nedeni Beta’nın düşme oranının oldukça yüksek olması olabilir.

Sonuçta Hyper Scape, Battle Royale’nin farklı bir türünü bizlere sunuyor. Bu da kendi yerini sağlama alma konusunda son derece etkili olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ubisoft’tan Yeni Battle Royale Oyunu ”Hyper Scape”

Önceki içerikSmash Bros. Topluluğunda Beklenen İtiraf Geldi
Sonraki içerikBIG, Dünyanın En İyisi Oldu

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin