Ubisoft, Battle Royale türündeki yeni oyunu Hyper Scape’i tanıttı. Oyuncular için de güzel bir haber var. Detaylar haberimizde.

Ubisoft’tan Battle Royale Oyunu

Oyun sektörünün dev ismi Ubisoft, yeni oyunu Hyper Scape’i tanıttı. Oyuncular için güzel haberse oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Battle Royale türündeki oyunların sayısı piyasada gittikçe artmaya devam ediyor.

2054 yılına gideceğiz

Hyper Scape’de 2054 yılında Neo-Arcadia şehrine iniş yapacağız. 100 kişinin katılımıyla başlayacak. Oyunda haritadaki bölgelere, üstümüzde herhangi bir donanım olmadan iniş yapacağız. Silah toplamanın yanı sıra Fortnite mekaniklerine benzer (merdiven kurma vs.) gibi yetenekleri toplayacağız. Diğer Battle Royale oyunlarındaki gibi bir alan daralması oyuncuları karşılayacak ve alanın içinde kalmaya çalışacağız. Oyunda farklı bir özellik olarak sınırsız cephane ve düşük yer çekimi özelliği bulunuyor. Nasıl bir deneyim söz konusu olacak zaman gösterecek.

Oyunda maçı kazanma ise türünün diğer örneklerine göre farklı şekilde. Herhangi bir oyunun son aşamasına kalındığında haritaya bir taç düşüyor. Takımlardan herhangi birisi 45 saniye boyunca taçı ele geçirip tutmayı başarırsa maçı kazanıyor. Bayrak kapma tarzı diyebiliriz.

Henüz oyun hakkında fazla detay paylaşılmadı. İlk olarak PC’ye çıkış yapacak oyun daha sonra PS4 ve Xbox One platformlarına da gelecek.

Aşağıdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin