Bugün farklı bir konsept olarak FPS ve Açık Dünya oyunlarından, değişik ve muhtemelen daha önce görmediğiniz Easter Egg’leri sizlere sunacağız. Bu yazıda emeği geçen Ali Halid’e teşekkürü borç biliriz.

1. BATTLEFIELD 5
Battlefield 5’te parmağınızı silah yapabilirsiniz. Yani tıpkı fotoğraftaki gibi karakteriniz parmağıyla, elinde bir silah varmış gibi davranır. Sıktığınızda “piyuv piyuv” diye bağırırsınız ve hatta reload bile edebilirsiniz.

2. JUST CAUSE 3
Bir zamanlar sosyal medyada tartışma konusu olan “Bu elbise mavi siyah mı ? yoksa altın rengi ve siyah mı ?” tartışması Just Cause 3’te de yer alıyor. Bir binanın çatı katında 2 kadını bu elbiseleri giymiş halde bulabilirsiniz. Ne dersiniz sizce elbise ne renk ?

3. FARCRY 5
“Hurk” karakterini hepiniz bilirsiniz. FarCry 3, 4 ve Primal’da yer alan bir karakter. FarCry 5’te Hurk’un yanına gittiğinizde onun mekanında bu kolileri görebilirsiniz. Kolilere dikkatli baktığınızda ise önceki oyunların geçtiği yerlere laf attığını görebilirsiniz.
*Kyrat – Far Cry 4
*Oros – Far Cry Primal

4. BATTLEFIELD 1
Battlefield 1’de dünyanın en küçük silahını bulabilirsiniz. Evet bu silah oyuncak değil hatta sağlam ateş ediyor ve ateş ettiğinizde rakibinizi tek kurşunla öldürüyor. Direkt olarak silah menüsünde 200 coin vererek alabilirsiniz.

5. GTA 3
Gta 3’ün şehir içindeki bu binasında “GTA 3 OUT NOW!” yazısını görebilirsiniz. Yazılar geçişli olduğu için biraz beklemelisiniz.

6. BATTLEFIELD 4
Battlefield 4’ün “Naval Strike” haritasında denizin ortasında küçük bir tabela bulunmakta. Tabelada “Shark Alert” yazıyor. Bu tabelanın yanında 8-10 kişi ile beraber biraz beklerseniz koca bir Megalodon Köpekbalığı denizden fırlar. Denk gelirseniz ve şansınız yaver gitmezse sizi öldürebilir.

7. WATCH DOGS 2
Watch Dogs 2’de Ubisoft’un bir ofisi var. Hatta Assassin’s Creed görseli de asılmış. Aynı zamanda oyun içerisinde “Privacy Invasion – Ubistolen” isimli, Ubisoft şirketini hacklemeye çalıştığınız bir görev de bulunuyor.

Easter Egg serimizin devamı için, görmek istediğiniz oyunu yorum kısmında belirtebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ubisoft’tan Yeni Battle Royale Oyunu ”Hyper Scape”

Önceki içerikUbisoft’tan Yeni Battle Royale Oyunu ”Hyper Scape”
Sonraki içerikVitality, cs_summit 6’da Finale Çıkan İlk Takım Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin