Epic Games’in, ünlü elektronik dans grubu üçlüsü Major Lazer ile anlaşıp yeni kostümler ve diğer çeşitli kozmetik eşyaları oyuna getirecekleri ortaya çıktı.

Major Lazer grubu şuan Diplo, Walshy Fire ve Ape Drums adlı müzisyenlerden oluşuyor, yıl içerisinde çıkardıkları “Lean On” ve “Cold Water” şarkıları dünya çapında büyük ilgi çekmişti. 2015 yılında grubun kendisine ait bir animasyon serisi çıkmıştı, oyuna gelecek olan yeni kostümler bu animasyon serisindeki baş karakter baz alınarak çıkarılacak.

Major Lazer Paketinin İçerisinde Neler Olacak?

2015’de çıkan animasyon filminin ardından sosyal medya platformları, albüm kapakları gibi yerlerde yüzünü gördüğümüz karakterimiz en sonunda oyun dünyasına da katılmış olacak.

Paketin içerisinde özel bir kazma, “Major Moves” adlı bir dans figürü ve yine özel bir çanta ile karakterin kendisi olacak.

Dansı ve karakterin nasıl göründüğünü aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Major Lazer Paketi Ne Zaman Yayınlanacak?

Size iyi haberlerimiz var, 21 Ağustosta Fortnite’ın attığı tweete göre bugün yayınlanması bekleniyor, belki siz bu haberi okurken yayınlanmıştır bile.

Major Lazer Paketinin Fiyatı Ne Olacak?

Henüz bu konuda resmi bir açıklama olmasa bile tahmin ediyoruz ki kozmetik eşyaların bir kısmı, daha önce DJ Marshmello kostümlerinde olduğu gibi, görevleri tamamlayarak kazanılabilecekken karakterin kendisi 1500 V-Para olabilir.

Önceki içerikNVIDIA Gamescomda Ray Tracing Destekleyen Yeni Oyunları Duyurdu
Sonraki içerikNeed for Speed Heat’in 4K Oynanış Fragmanı Oyuncularla Paylaşıldı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin