Fortnite Chapter 2 Season 8 canlı etkinliğine birkaç saat kala, sosyal medya platformlarında Bölüm 3’e gelen her şeyin yer aldığı bir fragman sızdırıldı ve sızdırılan fragmanla birlikte, yeni sezonun ilk Battle Pass’ına gelen tüm karakterler dahil olmak üzere, oyuncuların Bölüm 3’te bekleyebilecekleri her şeyin kapsamlı bir görünümü var. Resmi Polonya Fortnite Twitter hesabı, Bölüm 3 fragmanını sızdırdı ve Spider-Man, Gears of War, kayma ve çekimin bölüm 3’ün başladığında geleceğini ortaya koydu. Heyecanla beklenen Spiderman’ın sonunda Fortnite’a ulaştığını duyan oyuncular sabırsızlıkla Bölüm 3’ü bekliyor. Hadi hep beraber sızdırılan görüntülere, bilgilere bakalım.

Fortnite Bölüm 3 Battle Pass Fragmanı Sızıntıları

Önceki sızıntılardan zaten Chapter 3’ün haritayı ters çevireceğini ve yeni bir haritayı ortaya çıkaracağını biliyorduk. En güzel ekleme, battle pass’ı yönetiyor gibi görünen ve Future Foundation ve Symbiote kostümlerine dayanan görünümlerle gelen Spider-Man’dir. Eklenen bir diğer ilginç crossover ise Gears of War. Hem Marcus Fenix ​​hem de Kait Diaz, sızdırılan görüntülerde gösteriliyor.

Bölüm 3’le birlikte kayma ve sallamayı görüntülerde görüyoruz. Güncellemelerle birlikte hareket sistemlerinde de değişiklikler mevcut. Kayma her yerde kullanılabilir gibi görünüyor hatta yokuş aşağı doğru yapıldığında hızınızı arttıracak. Görüntülerde sadece birkaç saniye görüyoruz.

Ayrıca oyuncuların adanın herhangi bir yerine bırakabilecekleri ve ganimetleri toplayabilecekleri ganimet çadırları da olacak. Ancak çadırların nasıl çalışacağı ve ne tür bir ganimet sunacağı henüz doğrulanmadı.

Fortnite bölüm 3 Battle Pass Fragmanı

Fortnite Chapter 3 Battlepass Official Trailer

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin