Fortnite’ın 2.Bölüm 8. Sezon gelmesiyle birlikte birden fazla yeni görünüm ve kozmetikler sızdırıldı. Fortnite, yalnızca yeni içerik, yeni silahlar ve özellikler ile kalmayıp, oyunculara hitap edecek olan birbirinden güzel görünümler ve kozmetikleri de sundu.

Savaş Bileti’nde gördüğümüz Carnage, Torin ve özelleştirilebilir Toona Fish‘in yanı sıra oyunun her güncellemesinde yeni kozmetikler ve görünümler de bizlerle birlikte olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon Kozmetikler

Fortnite 8. Sezon’un ilk güncellemesi olan v18.10 ile birlikte birbirinden değerli eşyalar bizlerle birlikte olacak. Fortnitemares etkinliğinde Curdle Scream Leader görünümleri, Cadılar Bayramı temalı görünümleri ile birlikte Fortnite’a yeni bir renk katacak.

Fortnite’ın yeni sezonunda birbirinden farklı Süper Still adında yeni görünümler de sızdırıldı. Blue Rune, Purple Rune ve Golden Rune görünümlerine Battle Pass sayesinde sahip olabilir, dilediğinizce keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaplamalar

Battle Pass Yeni Süper Stilleri

Kozmetik Ürünleri

v18.10 Yeni Yükleme Ekranları

Fortnite v18.00 İle Birlikte Gelecek Olan Görünümler

Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon ile birlikte gelen kozmetikler ve görünümler, oyuncuları heyecanlandıran cinsten. Şimdi de hep beraber v18.00 güncellemesinin görünümlerine ve kozmetiklerine göz atalım.

Kaplamalar

Paketler

Kozmetikler

Yükleme Ekranları

Fortnite’ın 2. Bölüm 8. Sezon kozmetik ve görünümleri bu şekilde ama ilerleyen zamanlarda daha da fazla kozmetik ürünlerinin ve görünümlerinin oyuna eklenmesi bekleniliyor.

Önceki içerikLeague of Legends 11.20 Yama Notları Sızdırıldı
Sonraki içerikFIFA 22’nin En Fizikli 10 Oyuncusu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin