Geçtiğimiz senenin Eylül ayında yazdığımız Dignitas CS:GO Arenasına Geri Dönüyor yazısında belirttiğimiz gibi efsane organizasyon efsane Nip kadrosuyla CS:GO sahnesine geri döndü.

Organizasyonun dün yaptığı resmi açıklamaya göre takımın kadrosu orjinal Nip kadrosundan 4 deneyimli oyuncu ve genç yetenek Håkon hallzerk Fjærli şeklinde olacak.

Yeni dignitas kadrosunu oluşturan oyuncular hepimizin yakından tanıdığı Richard Xizt Landström,Patrik f0rest Lindberg,Christopher GeT_RiGhT Alesund ve bir süredir kendinden bahsetmediğimiz fakat daha önce bu oyuncularla beraber bir çok başarıya imza atmış Adam friberg Friberg şeklinde. Kadronun belki de en süpriz ismi ise genç oyuncu Håkon “hallzerk” Fjærli oldu. Yaklaşık 2 yıldır Nordavind takımında oynayan Norveçli oyuncu henüz 19 yaşında. 2018 yılında Faze Clan oyuncusu Håvard rain Nygaard hallzerk için şunları söylemişti ;

Bu norveçli çocuğu farkettim, ve büyük ses getirebilicek gibi duruyor. Umarım ileride dünyanın en iyi oyuncuları arasında kendini kanıtlama şansını bulur.

Son olarak bir diğer Nip efsanesi Robin Fifflaren Johansson’ın koç olarak kadroya katılması ile birlikte yeni Dignitas kadrosu şu şekilde olacak;

  • Patrik “f0rest” Lindberg
  • Richard Xizt Landström
  • Christopher GeT_RiGhT Alesund
  • Adam friberg Friberg
  • Håkon “hallzerk” Fjærli

Robin Fifflaren Johansson (Koç)

 

Önceki içerikTwitch Sahte Yayınların Önüne Geçemiyor!
Sonraki içerikHalf-Life Serisi Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin