Henüz Half Life serisine giriş yapmamış, oyuna dijital platformda sahip olmayanlar için güzel bir haberle karşınızdayız.

FPS türünde oyun denince akla ilk gelen serilerden bir tanesi olan Half-Life oyunculara güzel bir sürpriz yaptı. Geçtiğimiz aylarda Half-Life Alyx’i duyuran Valve, yeni bir Half-Life oyununun geleceğini belirtmişti. Oyunu sadece sanal gerçeklik platformları için geliştiren Valve, VR platformlarının dışında oyunun diğer platformlara gelmeyeceğinin altını çizmişti. Half-Life Alyx her ne kadar beklenen bir oyun olmasa da oyunun fanlarını heyecanlandırdı. Şimdi ise Valve, Half-Life Alyx çıkana kadar tüm Half Life serisinin ücretsiz olacağını açıkladı. Steam üzerinden Half-Life, Half-Life 2, Half-Life Episode One ve Half-Life Episode Two‘yu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Half-Life serisi kısa süreliğine ücretsiz oldu

Yaklaşık 2 ay sonra piyasaya sürülecek olan Half-Life Alyx‘in hikayeyi devam ettirmek yerine arada kalmış bir hikayeyi anlatması bekleniyor. Hikaye anlamında ucu açık bırakılan Half-Life serisi, uzun bir süredir üçüncü oyununu bekliyordu.

Buradan Half-Life Alyx tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin