Bizimle bağlantı kur

Oyun

Half-Life Serisi Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Henüz Half Life serisine giriş yapmamış, oyuna dijital platformda sahip olmayanlar için güzel bir haberle karşınızdayız.

FPS türünde oyun denince akla ilk gelen serilerden bir tanesi olan Half-Life oyunculara güzel bir sürpriz yaptı. Geçtiğimiz aylarda Half-Life Alyx’i duyuran Valve, yeni bir Half-Life oyununun geleceğini belirtmişti. Oyunu sadece sanal gerçeklik platformları için geliştiren Valve, VR platformlarının dışında oyunun diğer platformlara gelmeyeceğinin altını çizmişti. Half-Life Alyx her ne kadar beklenen bir oyun olmasa da oyunun fanlarını heyecanlandırdı. Şimdi ise Valve, Half-Life Alyx çıkana kadar tüm Half Life serisinin ücretsiz olacağını açıkladı. Steam üzerinden Half-Life, Half-Life 2, Half-Life Episode One ve Half-Life Episode Two‘yu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Half-Life serisi kısa süreliğine ücretsiz oldu

Yaklaşık 2 ay sonra piyasaya sürülecek olan Half-Life Alyx‘in hikayeyi devam ettirmek yerine arada kalmış bir hikayeyi anlatması bekleniyor. Hikaye anlamında ucu açık bırakılan Half-Life serisi, uzun bir süredir üçüncü oyununu bekliyordu.

Buradan Half-Life Alyx tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun