Days Gone resmi

Bundan 2 sene önce PlayStation 4 için çıkan Days Gone adlı oyun oyuncuları oldukça heyecanlandırmıştı. Bir zombi kıyametinin içinde bulunduğumuz oyun 2019 yılında PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmişti. Bu geçtiğimiz sürede beklenen patlamayı yapamayan oyun, yine de çoğu oyuncunun beğenisini kazandı. Oyunda zombi sürüleri ile savaşıyor ve bazı durumlarda kaçıyorsunuz. Oyun tamamen aksiyon ve gerilim temaları üzerine kurulmuş. Ve bu temaları size oldukça yansıtabildiğini söyleyebiliriz.

Days Gone oyununun PC versiyonu için geçtiğimiz aylarda sürpriz bir duyuru yapıldı. Durum böyle olunca tüm oyuncular oyunun ne zaman çıkacağını merak ediyordu. Nihayet beklenilen haber geldi ve Bend Studio, oyunun çıkış tarihiyle birlikte fiyatını açıkladı. Days Gone oyununun PC özel versiyonu 18 Mayıs tarihinde bizlerle olacak. Ayrıca Epic Games ve Steam’de satılacak oyunun fiyatı ise 279 TL olarak belirlenmiş. Oyuna isterseniz şu an ön sipariş verebiliyorsunuz.

Ayrıca PlayStation YouTube kanalı, ek olarak yayınladıkları fragman ile birlikte oyuna gelen çeşitli güncellemeleri ve PC özel yenilikleri duyurdu. Oyunun ayrıyeten bir FPS kilidinin bulunmayacağını da belirtmekte fayda var. Videoda belirtilen bir başka detay ise, oyunun klavye ve gamepad tam desteğinin bulunacak olması. Hangisiyle rahat ediyorsanız onunla oynama şansına sahipsiniz bu sayede.

Days Gone – Features Trailer | PC

Days Gone tamamen PlayStation özel oyunu olarak PC platformuna çıkan 2.oyun oldu. Bundan önce Horizon Zero Dawn, PC platformuna çıkışını gerçekleştirmişti. Durum böyle olunca çoğu oyuncu artık PlayStation oyunlarını bilgisayar platformuna bekler hale geldi. Bizce PlayStation özel oyunları PC platformuna çıkış yapmaya devam edecektir. Fakat bunların çok popüler oyunlar olmasını beklemek biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Özellikle gelecekte buna güvenerek farklı platform ve konsol seçeneklerine yönelecekseniz, biraz daha beklemenizde fayda var.

Lafı fazla uzatmadan sizi fragman ile yalnız bırakalım. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere! İyi haftalar dileriz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin