Geçtiğimiz günlerde Valve, Counter-Strike: Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınladı. Birkaç hata düzeltmesinin yanı sıra geliştiriciler yeni haritaları da tanıttı.

CS:GO’ya yeni topluluk haritaları geldi. Swamp ve Mutiny resmi oyun modlarında Chlorine ve Jungle haritalarının yerini alacak. Rütbenizi tehlikeye atmadan Scrimmage aracılığıyla yeni haritaları deneyebilirsiniz.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Yeni güncellemedeki hata düzeltmeleri küçük sorunlarla ilgili. Düzeltmelerden en dikkat çekici olanı, tuzak bombalarından kaynaklanan patlamanın artık takım arkadaşlarına zarar vermemesi oldu. Yama notlarının tamamını buradan okuyabilirsiniz:

Yeni Haritalar Tanıtıldı

Anubis gibi, rekabetçi eşleştirme harita havuzunda yeni Swamp ve Mutiny haritalarını da görecek olabiliriz. Bu yüzden onlara daha yakından baktık.

Mutiny

Bu harita, CT’lerin teröristlerden koruduğu bir adada geçiyor. Haritanın birkaç sıkışma noktası var bu da çok dar bir harita hissi veriyor. Bunu telafi etmek için ise haritadaki gökyüzü tamamen açık. Bu sayede yaratıcı bir şekilde bomba kullanımı için bizlere büyük bir alan sağlıyor.

Bununla birlikte, harita rekabetçi harita havuzunda kendine bir yer bulmak için çok karmaşık görünüyor. Ancak birkaç ayarlama ile yapılmış en güzel haritalardan biri olabilir.

Swamp

Bu harita ise, diğer haritalara kıyasla çok benzersiz bir düzende. Haritanın çoğu bölgesi, keskin nişancıların mükemmelleşmesi için çok sayıda açık alana sahip. Swamp haritasının güzel olan bir başka yönü ise, duvar arkası vuruşları zorlu bir tehdit haline getiren ince duvarları olması.

Swamp şu anda turnuvalar için tasarlanmış bir harita gibi görünmemekle birlikte, harita havuzuna oldukça temiz bir hava katıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CS:GO – 13 Yaşındaki Genç Profesyonel

Önceki içerikValorant Yetkilisi Operator Dengelemesi Üzerine Konuştu
Sonraki içerikVALORANT: Deathmatch Modu Bilgisi Sızdırıldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin