VALORANT’ın yayınlanmasından bu yana, oyunda sadece üç oyun modu vardı: Basit, Sıralı ve Spike Rush. Dürüst olmak gerekirse, VALORANT henüz iki aydır yayınlanmış olmasına rağmen, bu oyuncuların yeni oyun modları istemelerini engellemedi. En büyük VALORANT veri madencilerinden birinin bulduğu bilgiler doğruysa, yeni bir oyun modu bizleri bekliyor: DEATHMATCH.

Reddit kullanıcısı ve veri madencisi “Mang0eLeaks” en son 1.04 güncellemesine girdi ve Haven, Split ve Bind haritaları için Deathmatch modunu referans alan bir kod notunu ortaya çıkardı.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Bu kod satırlarından, Deathmatch modunun birden fazla aşama içereceği görülüyor. Oyuncular bir haritaya düştüğünde, mod muhtemelen ısınma aşamasıyla başlayacak. Ardından lobideki herkesin saldırıdan önce hazırlanmasına izin verecek. Maç başladığında ise FPS oyunları için geleneksel bir Deathmatch modunun oynanacağını düşünüyoruz.

Herkes için ücretsiz olan modun, solo bir girişinin olacağı da görünüyor. Yalnız başınasınız ve diğer herkese karşı sizsiniz. Kim en çok öldürürse, zafer o kişinin olur. Mod resmi olarak yayınlanana kadar, oyuncuların bu haberden memnun kalacağını düşünüyoruz.

1.04 Güncellemesi Zaten Çıktı – VALORANT Deathmatch Modu Ne Zaman Gelecek ?

Deathmatch modunun, Riot’un Games tarafından kesinleşmemesi ve bir veri madencisi aracılığıyla bulunmasıyla modun ne zaman çıkacağı tam olarak belli değil. Ancak modun ikinci güncelleme birlikte gelme olasılığı da bulunuyor. Riot Games’in planladığı büyük güncelleme 1-2 Ağustos tarihlerinde gelecek. Belki de birkaç hafta içinde deathmatch modunu oyunda görebiliriz.

Lütfen bu haberin bir veri madencisinin bulduğu koddan gelen söylentiler olduğunu unutmayın. Deathmatch modu resmi olarak yayınlandığında, sitemizde sizler için duyuracağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CS:GO – Yeni Güncelleme, Yeni Haritalar

Önceki içerikCS:GO – Yeni Güncelleme, Yeni Haritalar
Sonraki içerikHello Neighbor 2’nin Fragmanı Çıktı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin