Haber başlığımızdada belirttiğimiz üzere, Call Of Duty:Warzone’da nasıl ücretsiz ve para vermeden Battlepass alabileceğinizi anlatacağım. Bir o kadar basit mantıkta ama sizi biraz uğraştıracağına eminim.

Bedava Battlepass nasıl alınır?

 

Activision içinde bulunduğumuz hafta sonunu etkinliiklerle doldurarak, biz oyuncuları mutlu etmeyi bildi. Tabi bu bizim için çok karlı bir hal haline geldi. Neden mi? Bu hafta sonunu oyun içerisinde verimli kullanabilirsek Battlepass’a ücretsiz sahip olabiliyoruz.

Battlepass toplamda 100 seviyeden oluşmakta ve içerisinde bir çok  skin,karakter,silah stickerları,özel amblemler, anahtarlıklar gibi vb. ürünler taşımakta. Bu Battlepass fiyatı ise sadece 1000 CP. İş burada başlıyor aslında, para verip alıyoruz ama? İçerisinde ücretsiz bir şekilde seviye kasarak alabileceğimiz özel ürünlerde bulunmakta. Bunlardan biriside CP. Battlepass içerisinde 0’dan 100’e kadar tam tamına 10 adet ücretsiz CP bulunmakta. Yapmamız gereken tek şey Mission Challange! Oyunda sağ tarafta karşınıza çıkan ve oyun içerisinde Haftalık ve Günlük görevler içerisinde ki görevleri yaptığımız sürece bolca XP kasma şansımız bulunmakta.

Diğer bir yöntem ise sadece bu hafta sonuna özel gelmiş olan, Call Of Duty:MW Multiplayer’a ait iki oyun haritası. Team Deathmatch,Domination ve Hardpoint modları bulunan Atlas Superstore ve Shoot House haritalarında seri bir şekilde Battlepass kasmanız mümkün. Zahmetli ama değeceğini düşündüğümüz ödüller işin ucunda.

Herkese Gamerbase ailesi olarak, Supply Box’lardan bol Killstreak’lar çıkmasını diliyoruz. GG WP!

Call Of Duty:Warzone Perk Rehberi’ne tıklayarak gidebilirsiniz.

 

2 Yorum

    • Oyunun ilk sezonunda sezon yarısı boyunca Battlepass içerisinde bulunan bütün CP’ler free’ydi. Sezonun geri kalan yarısında bu durum 7 ücretli 3 ücretsiz olarak düzeltildi.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin