Oyunda bulunduğundan beri akılda soru işaretleri bırakan Prison’daki gizli sığınak nasıl açılır, ne yapmamız gerekiyor herşey bu yazımızda.

Geçtiğimiz aylar içerisinde Call of Duty:Warzone severler, Verdansk haritası içerisinde bulunan Prison köprüsünün altında bir sığınak kapısı keşfetti. Bu kapı üzeriinde bir anahtar  ve kırmızı ışık bulunmaktaydı. Fakat 18 Mayısta oyuna gelen büyük güncelleme ile birlikte o sığınak kapısının ışığı yeşile döndü. Oyun severler o kapıyı açma yollarını araştırmaya başladılar. Gamerbase ekibi olarak kapı nasıl açılır içinde neler var sizler için ortaya döktük.

Call of Duty: Warzone Gizli Sığınak Nasıl Açılır?

Gizli sığınağa gidip tuş kombinasyonu kullandığımız zaman bize verdiği uyarı ile birlikte kapı malesef ki açılmamakta. Kapıyı açmamız için bizden kod istemekte. Peki nedir bu kod ve nasıl bulunur? Aslında kod diye bahsedilen şey bir giriş kartından ibaret. Bu giriş kartını bulduğumuz takdirde bu sığınağa gelerek kapısını açabiliyoruz.

Kart Nasıl Bulunur?

Öncelikle kart tamamen şans eseri ortaya çıkıyor, bunu belirtmekte fayda var. Red Key Card olarak adlandırılan bu kart sadece turuncu Supply Box’lardan çıkıyor. Çıktığı zaman ufak bir kart şeklinde olduğunu göreceksinizdir. Oyunun akışıyla birlikte malesef ki kart görüntüsünü çekmeyi unuttum.

İçerisin de neler var?

Öncelikle bu sığınağın içerisinde haritanın en yüksek loot oranı bulunmakta. Yaklaşık 4 tane Supply Box ve 9-10  tane normal Supply Box bulunmakta. Belki de daha fazla diyebiliriz. Fakat bu sığınağa girerken artık dikkatli olmamız gerekiyor diyebiliriz. Çünkü bu anahtarı bulup, sığınağın farkında olan herkes burası için kanlı bir çatışmaya girecektir. Bu anahtarın haritada ne kadar çıktığını henüz bilmiyoruz. Fakat tahminimizce 1 adetten fazladır.

FaZe Clan oyuncularından Dirty ilk keşfedenlerden birisi oldu.

Resmi Twitter adresinden paylaşımda bulunan Dirt, key card ile kapıyı açtıklarını belirten bir video paylaştı. İşte o Video:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CALL OF DUTY: MODERN WARFARE & WARZONE Yama Notları – 18 Mayıs

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Call Of Duty:Warzone Grau Loadout Rehberi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Call of Duty: Warzone En İyi M4A1 Loadout Dizilimleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Call Of Duty: Warzone Perk Rehberi

 

 

Önceki içerikİncehesap.com Tarafından Düzenlenen 50.000TL Ödüllü Turnuvanın İlk Hafta Grup Takımları Belli Oldu
Sonraki içerikGTA 5 FiveM Sunucusu Nasıl Kurulur?
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin