Dünyanın önde gelen 10 CS:GO takımının kıyasıya mücadele edeceği BLAST Premier Spring 2020 Europe Showdown’da gruplar belli oldu. Temsilcimiz woxic’in takımı olan mousesports, turnuvanın b grubunda mücadele edecek.

BLAST Premier Spring 2020 Europe Showdown, 1-6 Haziran tarihleri arasında Avrupa’da online olarak düzenlenecek. Turnuvada toplam 10 CS:GO takımı, 182.500$’lık ödül havuzu için mücadele edecek.

Ayrıca turnuvayı ilk 3 sırada bitiren takımlar, Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazanacak. BLAST Premier: Spring 2020 European Finals’ta toplam 8 takım, 500.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

BLAST Premier Spring 2020 Europe Showdown’da mücadele edecek olan 10 CS:GO takımından 3 tanesi normal sezondaki sıralamadan, 3 tanesi davet alarak ve geriye kalan 4 takımda çeşitli bölgesel eleme turnuvaları sonucunda turnuvaya katılmaya hak kazandı. Turnuvada mücadele eden 9 takım belli iken, 10. takım CIS bölgesinde eleme sonucunda turnuvaya katılmaya hak kazanacak.

Grup aşamasında her maç bo1 üzerinden düzenlenecek ve her galibiyete 3, her beraberliği 1 puan verilecek. Gruplarını ilk 3 sırada bitiren takımlar ise playoff aşamasına çıkmaya hak kazanacak. Turnuvada B grubunda mücadele edecek olan woxic ve arkadaşları, A grubuna göre oldukça kolay bir grupta.

İlginizi Çekebilir: Astralis Grup Bankacılık Deviyle 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Önceki içerikDota 2: Uluslararası Savaş Bileti Resmi Olarak Duyuruldu
Sonraki içerikWarface: Breakout Çıktı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin