Bu yılki Uluslararası Savaş Bileti, Dota 2 oyuncularının keyfini sürmesi için tüm bölgelerde resmen yayınlandı. Bugün, popüler oyuna bazı klasik dönüş parçalarıyla birlikte yeni özellikler ekledi.

Her zaman olduğu gibi, Battle Pass’in toplam satışlarının yüzde 25’i gerçekleştiğinde TI10 için doğrudan ödül havuzuna gidecek. Birinci Seviye Paketi 9.99$, 50 Seviye Paketi 29.35$ veya 100 Seviye Paketi 44.99$’dan satın alabilirsiniz.

Özelliklere gelince; Valve, oyuncuların Dota 2 içindeki topluluklara katılmalarını sağlamak için aynı düşüncedeki diğer oyuncularla oynamalarına izin verecek. Bu sayede her zaman sıraya girecek bir ekibinizin olmasını sağlayacak. Loncalar da kendi bireysel seviye sistemlerine sahip olacak, bu da her oyuncunun aynı loncanın bir parçası olan herkese ödül vermek için artmasına yardımcı olabilir.

Herkes bir loncaya katılabilir, ancak şu anda yalnızca Battle Pass’a sahip olan oyuncular katılabiliyor.

Günlük Sözleşmeler, Guild Mücadeleleri ve ifadeler, bonus mücadeleleri, oyun içi Guild Banner yükseltmeleri, Battle Pass bonusları ve daha fazlası gibi ödüller olacak. Bu, Battle Pass’tan sonra uzun bir süre boyunca oyunda olacak bir özellik.

Nightsilver ve Foulfell olarak bilinen yeni bir Mağara Taraması da şu anda mevcut ve oyuncuların tanrıça Selemene’nin hüküm sürdüğü ve her glade’deki dünya parıltıları arasındaki perdenin bulunduğu aydınlık Nightsilver ormanını keşfetmesine izin veriyor.

Bir başka yeni özellik olan Battle Gauntlet, oyuncuların yeteneklerini günlük giriş biletlerini içeren rekabetçi bir düzenleme ile test edecek. Biletlerinizden birini kullanırsanız, iki maçı kaybetmeden önce üç oyun kazanmanın size 1.500 Savaş Puanı, Savaş Seviyesi yükseltmesi ve 200 Sideshop Gold gibi ödüller vereceği bir mücadeleye girebilirsiniz.

Sideshop’tan bahsetmişken, bu, kahramanları kadronuza almak için altın kullanmanıza izin verecek yeni bir görev de var. Daha sonra, gizli mücevher pazarında ticaret yapmanıza izin verecek taşlar için sözleşmelerini satmadan önce bu kahramanları eğitebilirsiniz.

Tüm yeni özelliklerin yanı sıra, MVP, Ekrana Karşı ve Bahis dahil olmak üzere oyunun diğer bölümlerinde bazı değişiklikler gördü.

Bounty Killing, Community Match Predictions ve Pause Screen Playground gibi diğer yeni özellikler de işleri ilginç tutmak için eklendi.

Battle Pass geliştirilmeye devam ederken bazı ödüller hakkında daha fazla bilgi ve Özel Yaz Etkinliği yayınlanacak. Ancak müziğin, Sohbet Tekerleğinin ve diğer seviye ödüllerinin tam listesi için, resmi Battle Pass sayfasını Dota 2 blogunda görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Astralis Grup Bankacılık Deviyle 3 Yıllık Anlaşma İmzaladı

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin