Astralis’in, Future FC ve Origen’in ana kuruluşu olan Astralis Group, bankacılık uygulaması Lunar ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı.

Ortaklık, sadece Lunar bankacılığı uygulamasını kullananlar için Lunar markalı bir ödeme kartı ve dijital içerik barındırıyor.

Bu ortaklığın kesin şartları bilinmemekle birlikte, bir basın açıklamasında “üç yıllık anlaşmanın Astralis için “önemli ticari değer”olarak tanımlandığını ve Lunar’ı İskandinavya’daki Astralis Grubu’nun münhasır finansal ortağı haline getirdiğini” belirtti.

CCO ve Astralis Group’un kurucu ortağı Jakob Lund Kristensen, yayında anlaşmadan bahsetti: “E-spor büyüyen, küresel bir kitleye hitap ediyor ve güçlü yönlerimizden biri. Lunar’ın bankacılık, oyunlaştırma ve dijital eğlenceyi yeniden düşünme şekli, stratejimizle çok uyumlu ve birincil hedef kitlemize uyuyor.” dedi.

Lunar uygulamasında kullanıcıların kullanabileceği özel içerikler ise; ekibin eğlencenin, bankacılıkla stratejileri ile buluştuğu bir biçimde röportajlar ve sahne arkasındaki bilgileri içerecek. Anlaşma özellikle Astralis Group’un Counter-Strike:Global Offensive ekibi Astralis’i içeriyor.

Lunar’ın CEO’su ve Kurucusu Ken Villum Klausen şunları ekledi: “Astralis Grubu ile yeni ortaklığımızda, hayranlara yepyeni bir deneyim sunarak bankacılık ve eğlenceyi dönüştürdük. Kullanıcılarımızla etkileşimi artırmak için bu kapsamlı hareketi yapıyoruz ve Astralis ortaklığı ise finansal bir süper uygulama oluşturma ve kullanıcılarımızla yeni yollarla bağlantı kurma konusunda önemli bir adım.”

İlginizi Çekebilir: VALORANT, Faceit’e geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin