REKLAMmonsters reloaded advertisement

Asus ROG (Republic Of Gamers) 144 hz yenileme hızı, yerleşik pil ve katlanabilir standa sahip taşınabilir oyuncu monitörü XG16’yı duyurdu.

ÖNEMLİ NOKTALAR 

  • Akıcı ve görüntülerde yırtılma oluşmadan oyun deneyimi yaşamak için NVIDIA® G-SYNC® uyumlu ve 144 Hz yenileme hızına sahip 15,6 inç IPS panel.
  • Siyah veya beyaz renk seçeneklerine sahip şık ve geleceğe dönük tasarım. 
  • Yüksek kapasiteli yerleşik pil ile 144 Hz’de üç saate kadar oyun keyfi. Katlanabilir stant ve tripod yuvasıyla rahat kurulum.
  • USB-C® ve Micro HDMI® bağlantı ile birçok farklı cihazla bağlantı imkanı.

ASUSRepublic of Gamers (ROG), 15,6 inç FHD (1920×1080) taşınabilir oyuncu monitörü Strix XG16’yı duyurdu. 144 Hz IPS panele sahip ve NVIDIA® G-SYNC® uyumlu olan monitör, görüntülerde yırtılma olmayan akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncuların her yerde oyun oynayabilmesi için tasarlanan monitörde bunun için yüksek kapasiteli pil, katlanabilir stant ve tripod yuvası bulunuyor.  USB-C® ve Micro HDMI® bağlantılarına sahip monitörü mobil cihazlardan en yeni oyun konsollarına kadar farklı kaynaklarla birlikte kullanmak da mümkün. Siyah veya beyaz renk seçenekleriyle gelen ROG Strix XG16’nın XG16AHP modelinde hızlı ve çok yönlü kurulum için ROG tripod da bulunuyor.

Önceki içerikEpic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu
Sonraki içerikPUBG Miramar Haritası Yeniden Düzenleniyor
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin