REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG Güncelleme 12.1 ile Miramar ,Paramo ve Haven gibi son haritalarda uygulanan yeni KRAFTON teknolojilerini kullanan büyük bir görsel güncelleme alıyor.

PUBG Güncelleme 12.1 Yeniden Düzenlenmiş Miramar’ı ve El Solitario Temalı Eşyaları Getiriyor

PUBG Güncelleme 12.1 Miramar haritasının yeniden düzenlenmiş halini sunuyor. Bu harita 2019’da yeni estetik ve lore unsurlarının tanıtılmasıyla hafif bir yenilemeden geçmişti. Bu kez 12.1 ile Miramar, Paramo ve Haven gibi son haritalarda uygulanan yeni KRAFTON teknolojilerini kullanan büyük bir görsel güncelleme alacak.

Detaylar

El Solitario İş Birliği: Yıl sonuna kadar oyuncular El Solitario temalı kıyafetleri ve şirketin popüler “Çölün Kurtları” off-road motosikletini oyun içinde edinebilecekler. Şu anda iki kıyafet seti mevcut: “El Solitario Motorcu Seti” ve “El Solitario Kurt Seti”. Her biri eşsiz bir kask, tulum, eldiven ve bot sunuyor.

Yeni Dereceli Sezon – 12.1 Güncellemesi, yeni bir dereceli sezonun başlangıcını işaret ediyor, yani Dereceli Sezon 11’de kazanılan tüm ödüller, Sezon 12, 2 Haziran’da yayınlanmaya başladığında otomatik olarak oyuncuların envanterine eklenecek. Dereceli Sezon 11 gibi, Dereceli Sezon 12 de iki ay sürecek. 

Silah Kozmetiği Geliştirme Sistemi – Yeni silah kozmetiği geliştirme sistemi, oyuncuların belirli oyun içi malzemeleri ve eşyaları tüketerek belirli silah görünümlerinin kozmetiklerini geliştirmelerine olanak tanıyan 12.1 ile ilk çıkışını yapacak. Silah Kozmetiği Şans Kutusu’ndan edinilen bu evrimsel silah görünümleri, seviye atlandıkça yeni özellikler kazanacak. 

Yeni Silah – Lynx AMR – Miramar normal maçlarında Destek Sandıkları aracılığıyla sunulan L6 Lynx, PUBG‘nin ilk Anti-Materyal tüfeğidir. Bu yarı otomatik sandık silahı, askeri teçhizatı ve zırhlı oyuncuları veya araçları delebilir. Araçlara karşı sert bir karşılık olarak tasarlanan L6, akıllıca kullanıldığında oyunculara karşı etkili bir keskin nişancı tüfeğidir. 

Yeni Araç – Quad – Miramar’da mevcut olan bu her tür arazide kullanılan araç (ATV), yön kontrolü için gidonlara sahip, operatör tarafından at biner gibi kullanılacak şekilde tasarlanmış ve dört düşük basınçlı lastiğe sahip bir arazi aracıdır. ATV yarış stili modelinden esinlenerek modellenmiştir fakat ikinci bir yolcu için arka koltuk da içerir. 

Tüm yama notlarına buradan ve son yama raporu videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki içerikASUS ROG Strix XG16 Taşınabilir 144 Hz Monitör Duyuruldu
Sonraki içerikTürkiye Espor Basketbol Ligi 4. Hafta Maçları Başlıyor!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin