GIGABYTE ürün grubu AORUS, arka arkaya dördüncü kez dünyanın ünlü espor organizasyonlarından biri olan G2 Esports ile genişletilmiş stratejik ortaklığını duyurmaktan gurur duyuyor. Her iki taraf da başarılı olan iş birliğini devam ettirmeyi kabul etti ve 2021’de daha başarılı işlere imza atmak için kolları sıvadı.

AORUS, 2018’den bu yana oyunculara gelişmede yardımcı olmak ve beklentileri aşmak için G2’nun eğitim tesislerine son teknoloji oyun masaüstü ve dizüstü bilgisayarları sağladı. Oyuncular ve donanım arasındaki mesafeyi kapatan AORUS, ihtiyaçları daha iyi tanımak ve uyum sağlamak için ürün geliştirme aşamalarında G2 Esports’a katıldı.

G2 işbirliğini onurlandırmak için AORUS, G2 tasarımına sahip ve logosunu içeren Z490 G2 Eition anakart modelini hem profesyonel hem de normal oyuncular için güvenilir model olarak sundu. 3 yıl süren ortalığın devamında AORUS, en üst düzey oyunculara uygun donanım ürünlerini geliştirmek için en iyi e-spor ekipleriyle çalışmaya devam etmekten mutluluk duyuyor.

Carlos “ocelote” Rodriguez

“Profesyonel oyunculuktan sonra G2 Esports CEO’su olarak, donanım başarının ayrılmak parçası oldu. AORUS bize uygun fiyatlı, istikrarlı ve güvenilir bilgisayarlar sağladı ve 3 yıl boyunca başarılı işlere imza attıktan sonra ortaklığı devam ettirmemiz gayet normal. Gelecekte daha iyi işler başarmak için sabırsızlanıyoruz.”

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin