AORUS CS:GO CUP Turnuvası

AORUS ve Intel sponsorluğunda Gamerbase tarafından organize edilen AORUS CS:GO CUP, 10.000 TL’lik ödül havuzu ile başlıyor!

Sadece 8 takımın mücadele edeceği AORUS CS:GO CUP’a katılmanın yolu yüzlerce takımın yer alacağı 3 açık elemeden geçiyor. 256 takımın katılımıyla sınırlı olacak her bir açık eleme turnuvasından 2 takım, AORUS CS:GO CUP’a katılmaya hak kazanacak.

Açık elemelerden gelen 6 takım, davet edilen 2 takımla birlikte 10.000 TL’lik ödül havuzundan pay alabilmek için ikili eliminasyon formatında kıyasıya mücadele edecek.

Turnuva Formatı

Organize edilecek 3 açık eleme turnuvasında da finale kalan ikişer takım AORUS CS:GO CUP’a katılmaya hak kazanacak. Açık elemelerde maçlar yarı finale kadar tek harita üzerinden, yarı finalde ise en 3 harita üzerinden oynanacak. Her bir açık eleme 2 gün sürecek, ilk gün ilk 4 raunt sonraki gün ise finale kadar olan rauntlar oynanacak.

Açık Eleme Takvimi

1. Açık Eleme: 13-14 Ağustos Perşembe-Cuma

2. Açık Eleme: 20-21 Ağustos Perşembe-Cuma

3. Açık Eleme: 27-28 Ağustos Perşembe-Cuma

AORUS CS:GO CUP Açık Eleme 1 Kayıtları Açıldı

Turnuvaya katılmak ve daha detaylı bilgilere ulaşmak için:
> Gamerbase.org/aorus-csgo

AORUS CS:GO CUP ise açık elemeden gelen 6 takımın yanına 2 davetli takımın eklenmesiyle 8 takım arasında 4-5-6 Eylül tarihlerinde oynanacak. İkili eliminasyon formatının kullanılacağı turnuvada üst ve alt olmak üzere iki braket bulunmakta. Üst brakette karşılaşmayı kaybeden takımlar, alt brakete düşerek bir şans daha elde etmiş olacak. Maçlar, üst ve alt braketin finaline kadar tek harita üzerinden, braket finalleri 3 harita üzerinden oynanacak. Alt ve üst braketin şampiyonlarının karşılaştığı büyük finaldese 5 harita üzerinden oynanacak ancak üst braketten gelen takım, seriye 1-0 önde başlayacak.

Ödül Havuzunun Dağılımı

  1. Takıma: 6000 TL
  2. Takıma: 3000 TL
  3. Takıma: 1000 TL

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin