AORUS ve Intel sponsorluğunda düzenlenen AORUS CS:GO CUP şampiyonu LOG Esports oldu!

AORUS CS:GO CUP kapsamında Eylül ayında toplamda 156 takımın katılım gösterdiği 3 açık eleme turnuvası oynanmıştı. Bu açık eleme turnuvalarından fastPay Wildcats, LOG Esports, Valstars, Fast Motion, w0wClan ve Paris Espor takımları AORUS CS:GO CUP’ta oynamaya hak kazanmıştı. Team Fearless ve LOG Youngsters takımlarıysa turnuvaya davet edilmişti.

Ana turnuva, kaybeden takımın alt brakete düşerek ikinci bir şansa sahip olduğu ikili eliminasyon formatında oynandı. LOG Esports, üst braket final maçında fastPay Wildcats’i 2-1 skorla yenerek büyük finale adını yazdırmıştı. fastPay Wildcats de alt braket finalinde 2-0 skorla Valstars’ı yenerek büyük finale çıkan diğer takım olmuştu.

LOG Esports, üst braketten geldiği için “best of 5” formatında oynanan büyük final maçına 1-0 önde başlamıştı. Ardından Nuke ve Vertigo haritalarını da kazanarak büyük finalin kazananı LOG Esports oldu!

AORUS CS:GO CUP’da ilk üçe girmeyi başaran takımlar aşağıda ki ödülleri kazanmayı başardı.

Turnuvanın 10.000TL’lik ödül havuzunun dağıtımı sonuçlar doğrultusunda aşağıdaki yapılacak:

  1. LOG Esports: 6.000TL
  2. fastPay Wildcats: 3.000TL
  3. Valstars: 1.000TL

LOG Youngsters turnuvayı 4. olarak tamamladı, Fast Motion ve Paris Espor takımları 5-6. sırayı paylaştı, Team Fearless ve w0wClan ise 7-8. sırayı paylaştı.

Turnuva aşamalarını kontrol etmek ve detaylı bilgi almak için: https://gamerbase.org/aorus-csgo-cup

Önceki içerikÜsküdar’da E-Spor Merkezi Açılıyor !
Sonraki içerikCOD: Black Ops Cold War Çevrimiçi Tanıtım Videosu Yayınlandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin