100 Thieves takımının Call of Duty esports’taki varlığı, organizasyonun Call of Duty League‘ye Los Angeles Thieves olarak katılacağını ve OpTic Gaming‘in ligdeki yerini devraldığını açıklamasının ardından resmen sona erdi.

Haber, 100T‘nin kurucusu ve CEO’su Matt “Nadeshot” Haag tarafından paylaşıldı: “2019’da iki Call of Duty şampiyonluğu kazandık, bu yüzden arada geçen yıllar Call of Duty hayranlarının ne kadar harika olduğunu ve onları ne kadar özlediğimizi hatırlattı. Hayranlarımız dünyadaki en iyi Call of Duty ekibini hak ediyor ve bunu onlara vermek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. “

“Call of Duty League’in ilk yılındaki performansından etkilendik” diyen 100 Thieves Başkanı ve CEO’su John Robinson. “YouTube ortaklığı, rekor dereceleri ve Warzone etkinliklerinin eklenmesi bize Activision Blizzard Esports’un Call of Duty League’i dünya çapında bir espor organizasyonu yapma hırsına ve yeteneğine sahip olduğunu gösterdi.”

Call of Duty Esports temsilicisi Johanna Faries, “Call of Duty League, küresel ölçekte rekabetçi eğlencede bir değişimi ateşlemeyi hedefliyor ve 100 Thieves takımı da aynı vizyonu paylaşıyor” dedi. “Açılış sezonumuz hayranları harika yeni takımlar, rekabetler ve hikayelerle tanıştırdı ve rekabetçi Call of Duty sahnesinin kalitesini ortaya koydu”

Takım kadrosuna gelince, Los Angeles Thieves daha önce farklı takımlarda oynayan iki yıldıza sahip olacak: SlasheR ve Kuavo. TJHaLy ise şampiyonluk deneyimi getirirken, OpTic tarafından geçen sezonun ortasında çaylak olarak seçilen Drazah‘da yedek olarak takıma katılacak.

LOS ANGELES THIEVES CALL OF DUTY LEAGUE KADROSU:

  • Austin ‘SlasheR’ Liddicoat
  • Kenny ‘Kuavo’ Williams
  • Thomas ‘TJHaLy’ Haly
  • Zack ‘Drazah’ Jordan (yedek)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Premier Lig Takımı Rocket League ‘de!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin