Team Liquid, Nicholas “nitr0” Cannella ile yollarını ayırdıktan sonra oyuncu, kısa sürede en çok aranan serbest oyunculardan biri haline geldi. 14 Ağustos’ta 100 Thieves takımı, VALORANT kadrosu için namıdiğer “Kaptan Amerika”yı kaptı.

Nicholas “nitr0” Cannella

Nitr0’nun yakında VALORANT’a geçeceği ile ilgili söylentilerin ortaya çıkması uzun sürmemişti. Şimdi ise 100 Thieves takımı, son birkaç aydır hayal kırıklığı yaratan performanslarından sonra VALORANT ekibini yeniden yapılandırmak için nitr0 ile sözleşme imzaladığını duyurdu.

Hiko ile Yeniden Buluştu

100 Thieves’a geçiş aynı zamanda, Team Liquid’in Counter-Strike: Global Offensive kadrosunda yaklaşık iki yıldır takım arkadaşı olan nitr0 ve Spencer “Hiko” Martin’i yeniden bir araya getirdi. Ekip, iki efsanevi CS:GO oyuncusunu tekrar bir araya getirerek, kadroyu Hiko ve nitr0 üzerinde yeniden inşa etmeye karar verdi.

Ekip geçmişte, tamamı PUBG’den geçiş yapmış olan eski 100 Thieves oyuncusu Valliate, YaBoiDre, Venerated ve Pride ile tam kadroydu. 100 Thieves ekibi, geçmiş turnuvalarda bu kadro ile ilk 4’e girmeyi başaramamıştı. Yine de Hiko, eski takım arkadaşları hakkında çok iyi konuştu:

https://clips.twitch.tv/PeppySeductiveSardineBatChest

Mevcut 100 Thieves kadrosunda yalnızca iki oyuncu kaldığından, yakın zamanda daha fazla oyuncu duyurusu bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Valorant Oyununa Değişiklik Gelebilir

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin