VALORANT takımları için 100 Thieves’in espor sahnesinde mücadele etmiş olan Joshua ”steel” Nissan, yılın başlarında 100 Thieves ile yollarını ayırmıştı. Bu ayrılıktan sonra neredeyse yeni bir hayata başlayan steel için yeni bir macera başlıyor!

Espor sahnesinde 2021 sezonu artık yavaş yavaş geride kalıyor. Yeni sezonun yaklaşmasıyla beraber de transfer haberleri çoğalıyor. Bu haberlere içerik olan bir kaç isim de kulağınıza oldukça şaşırtıcı gelecek. 2022 Valorant sezonuna girerken T1 Valorant‘ın kadrosuna bir kaç isim daha eklendi. Bu isimlerden biri ise Joshua ”steel” Nissan oldu. Takımda IGL (In Game Leader) pozisyonunda görev alacak olan steel dışında bir kaç sürpriz isim daha var. CSGO’dan hepimizin tanıdığı Skadoodle ve autimatic. Artık CSGO için birer ”Veteran” olarak adlandırılan bu isimler Valorant’ta buluşuyor. Tecrübelerinden şüphe etmediğimiz bu kadroyu bir arada izlemek heyecan verici olacak!

T1 Baş Antrenörü David Denis, VALORANT espor sahnesindeki bu maceralarını 100T’in lideri ile kadrosunu güçlendiriyor. Ayrıca Denis, ”Josh’un IGL olarak gerçekten etkileyici bir sicili var.” dedi. “Gerçekten güçlü bir lider, güçlü bir ses ve takıma birçok yön getirebilecek birini istedik.”

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin