İngiltere Premier Lig takımlarından Wolverhampton Wanderers destekli espor organizasyonu Wolves Esports, Rocket League‘in yeni sezonunda yarışacak. Yapılan bu duyuru ile Wolves, Rocket League Championship Series’e (RLCS) giren bir takımı destekleyen ilk İngiliz Premier Ligi takımı oldu.

İngiltere merkezli e-spor organizasyonu, Wolverhampton Wanderers‘ın profesyonel olarak kurduğu bir organizasyon. Ayrıca Wolves Esports’un PUBG, Identity V, FIFA 21, FIFA Online 4, Pop Kart Racing ve Rocket League gibi çeşitli oyunlarda mücadele eden takımları da bulunmaktadır.

Wolves Esports launch Rocket League team

Yeni kurulan Wolves takımı, RLCS X Winter Split‘te yarışacak ve takım kaptanı Rix Ronday, Luis Puente Peña ve Ole Van Doorn‘un da aralarında bulunduğu üç kişilik oyuncu grubu tarafından yönetilecek.

Wolves Esports Rocket League takımının Takım Kaptanı Rix Ronday şunları söyledi: “İlk Wolves Esports Rocket League takımının kaptanlığını yapmak benim için büyük bir onur. Rocket League’in en heyecan verici iki yeteneğini olan Ole ve Luis’i de dahil ettiğimizde  başarılı olacağımıza inanıyorum”

Kulübün ilk resmi turnuvası, 12 Kasım‘da başlayacak ve 100.000$ değerinde bir ödül havuzuna sahip olacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Fall Guys’a Yeni Harita Yakında Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin