ZOWIE eXTREMESLAND CS:GO ASIA OPEN 2019 Turnuvası’nın ikinci ayağı olan Orta Doğu Elemeleri, Orta Doğu bölgesine bağlı 7 ülke’den (Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Lübnan, Türkiye, Ürdün ve Pakistan) 8 takımın katılımı ile gerçekleşecek.

Calyx tarafından organize edilen ZOWIE eXTREMESLAND CS:GO Asia Open 2019 Orta Doğu Bölgesel Elemeleri Finali 27/28 Eylül tarihlerinde Dubai, Exile Gaming’de gerçekleşecek. 2 gün sürecek ve GSL formatında tek elemeli playofflar ile oynanacak turnuvada Orta Doğu’nun en iyi 8 CS:GO takımı olan NASR Esports, Darkside, Yalla Esports, EZ5, Fraggers, Portal Blue, Divine Vendetta ve Türkiye’yi temsilen Demise Asya finallerine katılma hakkı için mücadele edecekler.

Maçlar https://www.twitch.tv/rootthegamer adresinden Özgür “Root” Alagül’ün sunumuyla canlı olarak yayınlanacak.

 

Turnuva’nın ana sponsorlu olarak BenQ, Orta Doğu Bölgesel Elemelerini XL2546 Espor Monitörleri ile desteklemektedir. Özellikle CS:GO gibi yüksek frame rate gerektiren FPS oyunlarında daha akıcı bir oyun performansı için 240Hz bir standart haline gelmiştir. Fakat bu durumun da ötesinde tescilli DyAc Teknolojisi’ne sahip XL2546, bu özelliği ile oyun içinde hareketli her detayın daha net ve akıcı sunulmasını sağlayarak günümüzde gerçekleşen neredeyse tüm Major CS:GO turnuvalarının tercih ettiği monitör olarak dikkat çekmektedir. BenQ ZOWIE olarak dünya CS:GO topluluğunun en iyi oyuncularına, turnuvalar sırasında eşsiz bir görüntü kalitesi sunarak performanslarını en yükseğe çıkarmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Önceki içerikG2 Shox ile Resmi Olarak Yollarını Ayırdı
Sonraki içerikCooler Master MM710 Geliyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin