2 hafta önce yazdığımız G2 ve Vitality Shox Konusunda Anlaşmaya Vardı yazısının ardından bugün twitter hesabından açıklama yapan G2 Esports takımı, tecrübeli oyuncuları Richard “shox” Paillon ile resmi olarak yollarını ayırdığını duyurdu.

StarLadder Major turnuvasında yaşanan başarısızlığın faturasını Richard “shox” Paillon’a kesen Fransız ekibi G2, oyuncuyu yedeğe çekmişti. Aynı zamanda söylentilere göre G2 Esports, takıma Nemanja “nexa” Isaković ve Nemanja “huNter-” Kovač’i ekleyerek Fransız süper takımı yerine başarılı bir uluslar arası takım kurmayı hedefliyor.

 

Eğer bahsi geçen transferler tamamlanırsa, bu durum Lucas Lucky Chastang’in yedeğe çekilmesi anlamına geliyor. Şu an bir başka tecrübeli oyuncu Fabien “kioShiMa” Fiey’i stand-in pozisyonunda oynatan Fransız ekibi muhtemelen ESL One Newyork etkinliğinin ardından asıl kadrosunu açıklayacak.

Öte yandan yine yazımızda bahsettiğimiz gibi söylentilere göre Vitality ekibi tecrübeli oyuncu Shox‘u kadrosuna dahil etmeye çok yakın, bu durumda yeni Fransız süper takımı Vitality olacak diyebiliriz.

Önceki içerikFaZe Clan, coldzera’yı Transfer Ettiğini Açıkladı
Sonraki içerikZOWIE eXTREMESLAND Orta Doğu Bölgesel Elemeleri Başlıyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin