Cooler Master, en yeni oyun faresi MM710‘u tanıtıyor. Dünya’nın en hafif faresi konumunda olan Cooler Master MM710 15 Ekim tarihinden itibaren ülkemizde satışa açılacak.

 

 

Hafif Petek Tasarımı ve Ultraweave Kablo

MM710, ağırlığı 53gr’ın altına düşüren yeni delikli “bal peteği” tasarımına sahiptir. Farenin iç kısımları, dayanıklılığı arttırmak ve farenin esnekliğini azaltmak için yeniden tasarlandı. Dayanıklı Ultraweave kablosu, fare hareketleri sırasında kablo çekme şiddetini azaltır. Bu iki özellik ile birlikte, daha hızlı ve uzun hareket ederken daha az yorgunluk hissedeceksiniz.

 

 

 

 

Oyun Sınıfı Optik Sensör ve OMRON Anahtarlar

Daha iyi kontrol ve oyun içi hassasiyet için optimize edilmiş olan MM710’un Pixart 3389 optik sensörü 16.000 DPI’a kadar ayarlanabilir. Fare hassasiyeti, düğme yanıt süresi, yüzey ayarı, kaldırma mesafesi, yoklama oranı ve daha fazlası gibi yazılım ile tamamen özelleştirilebilir. MM710’un sol ve sağ düğmeleri, 20 milyon basma için derecelendirilmiş OMRON anahtarlarını içeriyor.

 

 

 

 

 

Üstün PTFE Skatezler

MM710, standart stok ayaklarından daha iyi kayma sağlayan yükseltilmiş skatezler ile gelir. %95 saf PTFE malzemesi oyun performansınızı büyük ölçüde artırmak için düşük sürtünme, tutarlı kayma sağlar.

 

İlginizi Çekebilir: 71. Emmy Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin