Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, ASUS’un oyunculara özel markası ROG onaylı yeni DDR4 RGB bellek modeli SPECTRIX D50 ROG-CERFITED’ı duyurdu. Özel olarak ROG marka anakartlarda mümkün olan en yüksek performansı sunması için tasarlanan bellekler, kolay hız aşırtma için Intel XMP desteği de veriyor.

XPG SPECTRIX D50 DDR4 RGB RAM

Yüksek Performans ve Zahmetsiz Hız Aşırtma

ROG tarafından bir dizi sıkı teste tutulan SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED DDR4 RGB, bu testlerin tümünden başarıyla geçerek DDR4 destekli ROG Intel anakartlarda ideal performans sunabildiğini bizlere kanıtladı. Kullanıcıları bu sayede uyumluluk konusunu düşünmeden 3600MHz’e varan hızların ve %5 ekstra performans artışının tadını çıkarabilecekler. D50 ROG-CERTIFIED aynı zamanda Intel XMP 2.0 desteğine sahip tüm anakartlar ile de uyumlu bir biçimde çalışıyor. Bu sayede BIOS ayarlarıyla uğraşmadan kolayca hız aşırtma (Overclock) yapılabiliyor.

Şık Bir Gamer Dokunuşu

SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED’ın aydınlatma efektlerini ROG AURA SYNC yazılımıyla kolayca ayarlanabiliyor. RGB aydınlatma, bellek modülünün abartısız fakat şık tasarımını bütünleştirerek sade çizgiler ve ufak köşelerin hakim olduğu tasarımı öne çıkarıyor.

Ömür Boyu Garanti İmkanı

2.8GB’lık kitler halinde geçen SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED DDR4 RGB belleği, azami düzeyde dayanıklılık ve güvenilirlik sunması için en kaliteli yongalar kullanılarak üretildi. Kullanıcıların ürünü gönül rahatlığıyla tercih etmeleri için de ürünün ömür boyu garantisi bulunuyor. Ürünün piyasaya çıkış tarihi ve fiyatıysa ileri bir tarihte açıklanacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin