Hadise’nin dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG Mobile’a eklenen Poseidon X-Suit kostümüne özel olarak hazırladığı orijinal tema şarkısı ”Coş Dalgalan”ın müzik klibi PUBG Mobile YouTube kanalında yayımlandı.

hadise

Coş Dalgalan’ın çekim klipleri toplamda üç gün sürdü ve Hadise’nin özel tasarım elbisesi için 11.5 metre kumaş kullanıldı. Suya dayanıklı makyajı 2.5 saatte hazırlanan Hadise, klip çekimleri için özel bir ekiple, içinde köpek balıkları bulunan 18 derecelik akvaryumda dört metreye daldı.

Klip Yönetmenleri

  • Türkçe Sözleri: Alper Narman
  • Aranjesi: Ozan Bayraşa
  • Yönetmen: Şenol Korkmaz
  • Görüntü Yönetmenliği: Veli Kuzlu
  • Prodüksiyon: Erdi Sevinç

Hadise: ”Kendimi aştığım bir klip oldu”

Hadise, Coş Dalgalan klibi için şu sözleri söyledi;

”PUBG Mobile ile bir şarkı yapıyoruz diye yola çıktık. Bunun heyecanını yaşarken birden şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve bunu bir kliple taçlandırmaya karar verdik. Çok heyecan veriri bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk! Su altında çekimler, dev bir led ve daha neler neler. Kendimi aştığım bir klip çalışması oldu hakikaten. PUBG Mobile ile Türkiye’de böyle büyük bir işe imza attığımız için çok mutlu ve gururluyum.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz;

”Hadise ile birlikte hayata geçirdiğimiz PUBG Mobile orijinal şarkısı Coş Dalgalan’ı böyle iddialı ve kaliteli bir kliple taçlandırmaktan mutluyuz. Şarkı bugün itibariyle tüm müzik platformlarında yerini de alıyor. Marka & Müzisyen işbirliğinde örnek temsil edecek kalite ve doğallıkta bir işe imza attık” dedi.

Hadise - Coş Dalgalan (Official Video) l PUBG MOBILE

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin