Game Pass Nisan Eklenecek Oyunlar

Herkese yeni serimizden merhaba. Bu serimizde, siz değerli takipçilerimize her ay Xbox’un Game Pass hizmetine eklenecek oyunları sunacağız. Bildiğiniz üzere Xbox’un Game Pass adında bir abonelik servisi bulunuyor. Aylık ödeyeceğiniz fiyat ile bu servisteki 200’den fazla oyuna erişim hakkı sağlayabiliyorsunuz. Tabi ki bu oyunlar sonsuza dek bu serviste kalmıyorlar. Microsoft’un oyunları hariç diğer oyunlar eklendiği gibi servisten zamanı gelince çıkıyorlar. Bu yüzden oynamayı çok ertelememek gerekiyor.

Aynı zamanda EA Play ve Bethesda’nın da Game Pass’e eklenmesi sayesinde hizmet adından çokça söz ettirdi. Ayrıca EA’nın en çok meyve veren serisi FİFA’nın son oyunu FİFA 21’in Game Pass’e eklenileceği konuşuluyor. Durum böyle olunca size her ay düzenli olarak bu abonelik servisindeki oyunları duyurma kararı aldık. Lafı fazla uzatmadan oyunlara geçelim.

Nisan Ayı Game Pass Oyunları

Bu ay sisteme eklenecek oyunlar yüzünden özellikle konsol oyuncuları bayram edecek gibi gözüküyor. Nisan ayında toplam eklenecek 6 oyun içerisinde 3 adet sadece konsol ve 1 adet sadece bilgisayar tarafına özel oyun bulunuyor. Ayrıca şüphesiz bunlar arasında en çok dikkat çeken oyun GTA V. GTA V oyununa 8 Nisan’dan itibaren kütüphaneden erişim sağlayabilirsiniz.

Zombie Army 4: Dead War (8 Nisan)

Zombie Army 4: Dead War - Official Trailer | E3 2019

Arkadaşlarınızla birlikte Co-op olarak oynayabileceğiniz zombi temalı bu oyunu kütüphanedeyken mutlaka denemelisiniz. Oyun, 8 Nisan tarihinden itibaren hem konsol hem bilgisayar tarafında erişime açılacak.

GTA V (8 Nisan)

Grand Theft Auto V Trailer

Herhalde size GTA V hakkında bilgi vermeme gerek yoktur. Oyunun hem hikaye modu hem de online modu ayrı ayrı 2 oyun tadı veriyor size. Örneğin arkadaşlarınızla oynayacak eğlenceli ve uçsuz bucaksız açık dünya oyununa ihtiyacınız varsa hiç durmayın. 8 Nisan tarihinden itibaren konsollarınız üzerinden oyuna erişim sağlayabilirsiniz.

NHL 21 (12 Nisan)

NHL 21 Official Gameplay Trailer

Buz hokeyi oyunu olan NHL 21 oyunu ise herkese hitap etmeyebilir. Buz hokeyine karşı ilginiz varsa oyunu deneyebilirsiniz. Ayrıca NHL 21 oyununa 12 Nisan tarihinden itibaren konsol üzerinden erişebilirsiniz.

Rain on Your Parade (15 Nisan)

Rain On Your Parade [Switch/PC] Beta Trailer

Çok farklı bir oyun olan Rain on Your Parade oyununda, bir bulutsunuz. Farklı ve eğlenceli bir oyun arayışı içindeyseniz göz atmanızda fayda var. Ayrıca 15 Nisan tarihinden itibaren oyuna hem konsol hem bilgisayardan erişebilirsiniz.

Pathway (15 Nisan)

Official Pathway Trailer

2D bir oyun olan Pathway, bu tarz bağımsız oyunları seven kişiler için çok güzel bir oyun olmuş. Ayrıca bağımsız, rahat bir macera-aksiyon oyunu isteyenler bu oyuna mutlaka bir şans vermeli. 15 Nisan tarihinden itibaren oyuna bilgisayar üzerinden erişebilirsiniz.

MLB The Show 21 (16 Nisan)

MLB The Show 21 - Gameplay Trailer: The Game Has Changed

Yine farklı bir oyunla karşı karşıyasınız. Herkese hitap etmeyen bu oyuna, eğer beyzbol seven biriyseniz zaten şans vereceksiniz demektir. 16 Nisan tarihinden sonra oyuna konsol üzerinden erişebilirsiniz.

Bu ayın Game Pass oyunları bu şekilde karşımıza çıktı. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!

Ayrıca Xbox Game Pass en iyi oyunları yazımıza bir göz atabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin