StarLadder Berlin Major 2019 2. gününde Vitality büyük bir şok yaşarken, NRG yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Vitality, StarLadder Berlin Major 2019’un 2. gününde CIS bölgesinden turnuvaya katılan DreamEaters takımıyla karşı karşıya geldi. Vitality ve DreamEaters, turnuvanın 1. gününde 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak 2. günde birbirleriyle eşleşti.

Herkes Vitality takımı için kolay bir maç olmasını bekliyordu ancak major etkisiyle birlikte maçta gülen taraf Rus temsilcisi DreamEaters oldu. Inferno haritasında kıyasıya bir mücadeleye şahit olduk ve Rus temsilcisi DreamEaters, Vitality takımını 16-14 yenerek major turnuvasının bir başka sürprizine imza attı.

DreamEaters, ilk turda NRG takımını da yenmeyi başarmıştı ve major turnuvasının ilk sürprizini yapmıştı. Rus temsilcisinin diğer karşılaşmalarda neler yapacağı merak konusu.

Bir diğer favori takım olan NRG, turnuvanın ikinci gününde Syman takımı ile karşı karşıya geldi. Syman, turnuvanın ilk gününde Vitality takımını yenmeyi başarmıştı. Inferno haritasında oynanan karşılaşmada NRG takımı fazla zorlanmadı ve karşılaşmayı 16-4 kazanmayı başardı.

Major turnuvasında son durum

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin