ubisoft resmi

Ubisoft, Tom Clancy Division evreninde ücretsiz oynanabilecek bir oyun olan The Division: Heartland’ı duyurdu. Orjinal Tom Clancy stüdyosu Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen The Divison: Heartland, ana seriden bağımsız olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyunun 2021-2022 zaman aralığında çıkış yapması planlanıyor.

Oyuna dair bunların dışında henüz hiç bir ayrıntı sunulmadı. Bu nedenle oyunun nasıl bir temaya veya oynanışa sahip olacağı henüz çok net değil. Ubisoft bu oyunu için, yeni bir ortamdaki evrene yepyeni bir bakış açısı göstereceğini söylüyor. Ayrıca oyun ile ilgileniyorsanız mutlaka beta zamanlarını takip etmenizi öneririz.

Ayrıca tüm gelişmeler bu kadar değil. Bildiğiniz üzere Ubisoft, geçtiğimiz zamanlarda The Division oyun serisinin birde Netflix filmini duyurdu. Başrolünde Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın oynayacağı bu filme, ilerleyen zamanlarda orijinal bir roman seti çıkacak. Eğer serinin hayranı iseniz mutlaka takip etmelisiniz.

Ayrıca oyuna dair yayınlanan bir diğer yol haritasına aşağıdan göz atabilirsiniz. Görünen o ki Ubisoft Tom Clancy evrenini oldukça büyütmeyi hedefliyor. Yol haritasında görünen fakat henüz hiç bir bilgi paylaşılmayan diğer bir olay ise mobil oyun. İleriki zamanlarda Ubisoft, Tom Clancy mobil oyununu piyasaya sürecek. Ubisoft’un bunca içerik getirmesi oyun severleri oldukça iştahlandırmış durumda.

[UN] [News] An Update on the Tom Clancy’s The Division Universe

Şimdilik haberler böyle. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin