REKLAMmonsters reloaded advertisement

Şubat 2021’de kullanıcılarıyla buluşan Ozan SuperApp, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Intel University Esports’un ödül sponsoru oldu.

Yarattığı “Ozan Mode: ON” markası ile espor ve oyun alanına ilgi duyan kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmayı hedefleyen Ozan SuperApp, Intel University Esports Türkiye’nin ödül sponsoru oldu. Turnuvanın galipleri 100.000 TL’lik ödül havuzundan pay alacaklar.

Intel University Esports Türkiye Nedir?

Her üniversitenin en iyi oyuncularının takım olarak ulusal düzeyde şampiyonluk için karşı karşıya geldiği bir Espor turnuvası. Intel University Esports Amatör espor oyuncularına yeni bir imkan tanımakta. 128 üniversite ve bu üniversitelerden katılacak2000’den fazla oyuncunun Intel University Esports Türkiye içinde düzenlenecek turnuvalardamücadele etmesi bekleniyor. Intel University Esports Türkiye’nin en büyük amacı üniversite öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek. Bunun ile birlikte esporu ve birlikteliği pekiştirmek, oyuncuların yeteneklerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek.

Önceki içerikUbisoft Ücretsiz Tom Clancy Oyununu Duyurdu
Sonraki içerikRock Grubu The Dead Daisies, Yeni Mobil Oyun Tasarladı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin