1907 Fenerbahçe’nin olaylı koçu Turkinator dolandırıcılık suçundan aranıyor. North Yorkshire Police departmanının yayımladığı habere göre, Turkinator Ocak 2014 ve Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşen bir dizi sahtekarlık suçları ile aranıyor.
Ayrıca, Bilgisayar Suistimali Suçu suçlarından ve 18 Ağustos 2017’de York Crown Court’ta duruşmaya çıkmadığı için arandığı North Yorkshire polisi tarafından aranan suçlar arasına eklenmiş durumda.

North Yorkshire Polis departmanı, Turkinator’un Türkiye’de bulunduğunu ve Türkiye’de bir espor kulübünün yöneticiliğini yürüttüğünü düşünüyor.

1907 Fenerbahçe aynı zamanda bugün resmi twitter hesabından Turkinator ile sözleşmesinin 26 Ağustos’da (1 ay önce) feshedildiğini duyurmuştu. 1 ay önce feshedilen sözleşmenin daha yeni açıklanması merak konusuydu. Tahminimizce bu konunun, Turkinator’un İngiliz polisi tarafından aranması ile ilgisi olabilir.

North Yorkshire Police departmanı resmi haberi: https://northyorkshire.police.uk/news/appeal-to-locate-fraud-suspect-believed-to-be-in-turkey/

İlginizi Çekebilir: Yeni Terminatör Oyunu Duyuruldu!

Önceki içerikPUBG Europe League Hafta 4 Gün 3
Sonraki içerikforZe, DreamHack Turnuvasına Davet Aldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin